تسنیم/ سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن و جانشین امید نمازی فردا معرفی خواهد شد.
عملکرد تیم فوتبال ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر به نحوی بود که قطع همکاری توافقی بهترین تصمیم برای امید نمازی و مدیریت این باشگاه قلمداد می‌شد، اتفاقی که عصر امروز رخ داد و دستیار پیشین کارلوس کی‌روش رسماً از جمع ذوبی‌ها جدا شد.
دیروز قرار بود نشست هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن برگزار شود که به دلیل غیبت سعید آذری و شاهرخ شهنازی، جلسه رسمیت پیدا نکرد و تنها مدیران ارشد باشگاه به گفت‌وگو در مورد شرایط تیم پرداختند. امروز با حضور سعید آذری که اتفاقاً حامی امید نمازی هم بود، بحث و بررسی در جهت اصلاح امور مربوط به تیم صورت گرفت که خروجی آن توافق برای قطع همکاری بود.
نمازی رفت و از زمان رفتنش رایزنی‌ها برای انتخاب جانشین او با شدتی بیشتر از قبل در حال انجام است. تا به این لحظه علیرضا منصوریان و مجتبی حسینی در صدر گزینه‌های باشگاه ذوب‌آهن هستند، اما در این بین شانس سرمربی پیشین آبی‌ها بیش از مجتبی حسینی است که با ذوبی‌ها حضور در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان سرمربی را هم تجربه کرده است.
در باشگاه ذوب‌آهن به مانند دیگر باشگاه‌های صنعتی کشورمان نقش اسپانسر و کارخانه حامی تیم در انتخاب سرمربی پررنگ‌تر از دیگر باشگاه‌ها و ظاهراً تمایل مدیریت کارخانه به همکاری با سرمربی پیشین آبی‌هاست، او که از حمایت برخی چهره‌های تأثیرگذار سیاسی هم برخوردار است.
باید منتظر ماند تا فردا که سرمربی ذوب‌آهن مشخص می‌شود، فعلاً که منصوریان نزدیک‌تر از دیگر گزینه‌های به نیمکت خالی فولادشهر است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید