ایسنا/ سرمربی تیم مس کرمان می‌گوید داور با اعلام پنالتی به سود ملوان خواست جو استادیوم را آرام کند.
نادر دست نشان سرمربی تیم‌ مس کرمان که در بازی امروز تیمش برابر ملوان بندر انزلی به علت محرومیت از روی سکو بازی را تماشا کرد، پس از پایان بازی درباره تساوی تیمش‌ برابر ملوان گفت: دو تیم بازی خوبی را ارائه دادند. فکر کنم‌ دروازه‌بان ما یک بار هم در جریان بازی شیرجه نزد. نود دقیقه ملوان نتوانست موقعیتی روی دروازه ما ایجاد کند و این به خاطر بازی خوبی بود بازیکنان ما در زمین ارائه دادند. نیمه اول بازیکنان ما در گردش توپ مشکل داشتند و این هم به خاطر چمن بد زمین بود اما در نیمه دوم بچه‌ها به زمین عادت کردند و توانستند بازی خوبی را ارائه دهند و به گل هم برسند.
او‌ ادامه داد: داور بازی باز هم یک کار عجیب از خودش روی جریان بازی انجام داد و دقیقه ۹۰ خطای پنالتی گرفت. دوست داشت به خاطر فحاشی که علیه او در استادیوم انجام شد در این دقیقه به نفع آن‌ها پنالتی بگیرد تا جو استادیوم را آرام کند‌. آخر بنده خدا تو که این همه فحش خوردی ثانیه‌های آخر بازی هم عدالت را رعایت می‌کردی تا بازی به اتمام می‌رسید. به هر حال داور بازی با این کار خود بازی زیبا تیم ما را از بین برد و ناهنجاری را کامل کرد.
دست نشان ادامه داد: به تمام عوامل تیم‌ ما در استادیوم توهین شد. متاسفانه یک سری افراد رسوخ کرده بودند تا این فحاشی‌ها را انجام دهند و دیگر تماشگران بازی را تحریک کنند که این اتفاق هم افتاد. با این توهین‌ها هم به نتیجه رسیدند و مظلومیت مس دوباره به همگان ثابت شد.
سرمربی مس کرمان در پایان اظهار کرد: انشاءالله مشکلات و حواشی فوتبال ما که مربوط به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران است حل شود. البته این دو مشکلی ندارند. مشکل داورانی هستند جرائت کار ندارند چون وقتی داور امنیت نداشته باشد، طبیعتا نمی‌تواند کیفیت داشته باشد و متاسفانه داوران ما بعضی‌ها دچار اشتباه می‌شوند و تیم ما الان دارد اشک می‌ریزند که چرا زحمات‌شان به خاطر اشتباه داوری باید از بین برود. من از هواداران کرمانی عذر می‌خواهم که نتوانسیتم مثل تماشاگران انزلی فحش دهیم و برخورد کنیم و داور را بترسانیم تا پنالتی بگیریم امیدوارم که با کیفیتی بهتری در رقابت‌ها ظاهر شویم که این پیروزی‌ها را از دست ندهیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید