طرفداری/ کینگ کونگ امشب صدمین بازی اش را برای آتزوری انجام می دهد.
امشب در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا، ایتالیا میزبان پرتغال خواهد بود. این صدمین بازی جورجو کیه لینی پس از 14 سال حضور در پیراهن آتزوری است. حالا او هفتمین بازیکنی است که در تاریخ ایتالیا به صد بازی ملی می رسد و این در حالی است که جانلوییجی بوفون، همچنان با 176 بازی ملی، در صدر است. دروازه بان افسانه ای فوتبال ایتالیا در نامه ای برای هم تیمی سابقش که در کوریره دلو اسپورت آن را چاپ کرد، نوشت:
من می گویم همه چیز مطابق برنامه پیش می رود. کیه لو همیشه آقای وفادار من بوده و خواهد بود. او ماجراجویی مرا در زمین فوتبال امن تر و پیروزمندانه تر کرد. او یک مثال بی نقص از هوش، حرفه ای گری، فداکاری و شخصیت است که جوایز زیادی را به شایستگی درو کرده و شاید به چیزی بیشتر از آنچه که در ابتدای دوران ورزشی اش انتظار داشت، دست یافته است. او برای تمام کسانی که در کنارش بازی کردند و بازی می کنند، یک نقطه مرجع بوده است.
ترکیب ایده آل من متشکل از یک دروازه بان، پنج یا شش مدافع، دو هافبک و یک یا دو مهاجم است و کیه لو جایش در این ترکیب بدون کمترین شکی، ثابت است. تبریک برای صدمین بازی ات با پیراهن آتزوری...که هنوز هم به طور خاص این عدد ثابت نیست و می تواند حتی به 200 برسد؟؟؟!!! با عشق.
کیه لینی جانشین بوفون در پوشیدن بازوبند کاپیتانی ایتالیا و یوونتوس است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید