طرفداری/ سایت اسکای اسپورتز گزارشی در زمینه برنامه ها احتمالی آرسنال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی، تهیه کرده است.
با نزدیک شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، گمانه زنی ها در رابطه با بازیکنان ورودی و خروجی آرسنال افزایش یافته است.
به نقل از وبسایت اسکای اسپورتز، آرسنال در تابستان گذشته با خرید بازیکنانی نظیر لوکاس توریرا و برند لنو تیم خود را تقویت کرد تا مربی جدید، اونای امری توانایی رقابت با مدعیان لیگ برتر جزیره را داشته باشد. اگرچه امکان خرید و فروش بازیکنان جهت تقویت ترکیب توپچی ها وجود دارد ولی رائول سانهلی، مقام مسئول آرسنال، در زمینه پنجره نقل و انتقالات زمستان اظهار داشت:
شخصا طرفدار خرید و فروش بازیکن در بازار زمستان نیستم و معتقدم این پنجره نقل و انتقالات برای مقاطع اورژانسی است. این ایده یک قانون نیست بلکه همواره در دستور کار باشگاه قرار داشته است. علاوه بر آن، ما یک تیم حرفه ای مسئول تحت نظر گرفتن بازار در اختیار داریم تا در صورت وجود بازیکن و پیشنهاد مناسب، برای خرید وارد عمل شویم. امری حامی سیاست ما در بازار نقل و انتقالات است و در صورت عدم فراهم بودن پیشنهاد مناسب، اتفاق خاصی در بازار زمستان رخ نخواهد داد.
لازم به ذکر است مصدومیت دنی ولبک باعث شده تا اینکه مسئولین آرسنال برای یافتن جانشین مناسب، دست به کار شوند.
1 انگلستان- لیگ برتر جزیره- آرسنال- دنی ولبک- Arsenal -Danny Welbeck
اخیرا شایعاتی مبنی بر علاقه آرسنال برای جذب وینگر لیل فرانسه به گوش می خورد. با وجود آن که این بازیکن در پست تخصصی ولبک، مهاجم، مهارت ندارد ولی ثبت رکورد 8 گل و 5 پاس گل در 13 مسابقه عملکرد خوبی به حساب می آید. علاوه بر آن، وبسیات سان مدعی شده، آرسنال برای جذب این بازیکن باید مبلغ 45 میلیون پوند هزینه کند.
2 انگلستان- لیگ برتر جزیره- منچستریونایتد- اریک بایی- Manchester United -Eric Bailly
اریک بایی مدافع نیمکت نشین منچستریونایتد در این فصل، از دیگر بازیکنانی است که شایعه حضورش در آرسنال مطرح شده است. توپچی ها تاکنون موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ برتر جزیره شده اند و به همین دلیل جذب یک مدافع دور از دسترس به نظر نمی رسد. به گزارش دیلی رکورد، بایی که برای آخرین مرتبه در مقابل نیوکاسل در پیروزی 3 بر 2 شیاطین سرخ در ترکیب تیم حضور داشت، می تواند گزینه مناسبی برای تقویت خط دفاع آرسنال محسوب شود.
در آخر مسئله خروج بازیکنان از آرسنال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی مطرح است.
3 انگلستان- لیگ برتر جزیره- آرسنال- آرون رمزی- Arsenal- Aaron Ramsey
بنابر شایعات اخیر، احتمال جذب کردن آرون مزی توسط بایرن مونیخ وجود دارد. اگرچه باتوجه به قوانین لیگ برتر انگلستان بایرن مونیخ می تواند به علت آن که کمتر از 6 ماه از قرارداد رمزی با آرسنال باقی مانده، یک پیش قرارداد با این بازیکن به ثبت برساند. علاوه بر آن، هافبک مصری توپچی ها محمد الننی به علت کم بود زمان حضورش در ترکیب اصلی، گزینه ها خروج از آرسنال را بررسی خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید