طرفداری/ این روزها تیم ملی فوتبال ایران تحت هدایت کارلوس کی روش خود را برای جام ملت‌های آسیا 2019 امارات آماده می‌کند. سرمربی پرتغالی تیم ملی با انتشار پستی در اکانت اینستاگرام خود اظهار داشت تیمش برای قرار دادن پیراهن تیم ملی در جایگاهی والاتر خواهد جنگید.
کارلوس کی روش با انتشار پستی اینستاگرامی نوشت:
ما برای آن‌ها بازی کنیم؛ برای مردم.
بعد از یک عملکرد خوب و پیروزی برابر ترینیداد و توباگو، که آن‌ را به همه هواداران وفادار تیم ملی تقدیم کردیم، ما مثل همیشه ادامه می‌دهیم، با همان قدرت تعهد و تمرکز، برای همه ‌آن‌هایی که همیشه با ما هستند می‌جنگیم و هیچ‌وقت نمی‌گذاریم آن‌هخا سرخورده و تنها شوند. «خیلی ممنون»! ما میدانیم که چه چیزی داریم، اما این را هم می‌دانیم که چه هستیم و به دنبال دستیابی چه‌چیزی هستیم. هیچ‌کس و هیچ‌چیز نمی‌تواند اتحاد و روح تیمی ما را به هم بزند. مشکلات اهمیتی ندارند، علیرغم محدودیت‌ها ما بهترین‌ها را در مسیر رسیدن به رویاهایمان انجام خواهیم داد و به دنبال طلای جام ملت‌های آسیا هستیم.
هر روز با همان تعهد و اخلاق کاری، با الهام از جام جهانی 2014 برزیل، جام ملت‌های آسیا استرالیا و جام جهانی 2018 روسیه، تقریباً برای 5 سال و 88 بازی بین‌المللی اولین تیم آسیا بودن در رنکینگ فیفا (63% پیروزی، 25% تساوی و 12 درصد شکست) و با الهام از مردم ما به دنبال طلا هستیم و با افتخار و فروتنی به دنبال بهبود خود خواهیم بود، همیشه بهتر و قرار دادن پیراهن تیم ملی در یک جایگاه والاتر و یک رتبه بهتر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید