خبر ورزشی/ صادق ورمزیار معتقد است شرایط استقلال اصلاً بد نیست و اتفاقاً شرایط می‌تواند در آینده بهتر هم شود.
برخلاف تعداد قابل ملاحظه‌ای از پیشکسوتان استقلال صادق ورمزیار معتقد است شرایط این تیم اصلاً بد نیست و اتفاقاً شرایط می‌تواند در آینده بهتر هم شود. کاپیتان اسبق آبی‌ها از اتفاقاتی حرف زد که به نظرش در صورت وقوع می‌تواند وضعیت تیم را روی روال مطلوب قرار دهد.
* شرایط استقلال اصلاً آن‌طور که بعضی دوستان می‌گویند، بد نیست. همین فصل قبل را ببینید. استقلال پانزدهم بود، اما در نهایت تا رتبه سوم خودش را بالا کشید. وقتی تیمی از رتبه پانزدهم تا سوم بالا می‌آید، بنابراین حالا هم می‌توانیم از مقام پنجم خودمان را تا مقام اول بالا بکشانیم.
* به نظرم مشکل اصلی استقلال در حال حاضر، عدم تمرکز کافی است. باید تمرکز تیم را افزایش بدهیم و این مسئله باید از رأس هرم تا پایین‌ترین عضو گروه را در بر بگیرد. باور کنید با همین نفرات هم می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم، ببریم و در جدول صعود کنیم.
* ما سرور جپاروف را خیلی راحت از دست دادیم، ولی به‌نظرم اگر داریوش شجاعیان برگردد و از رضا آذری بیشتر استفاده شود و فرشید اسماعیلی هم بتواند وسط زمین را اداره کند، قطعاً شرایط بهتر خواهد شد. مخصوصاً روی رضا آذری تأکید دارم، چون خودم او را به استقلال آوردم و می‌دانم چقدر توانمند است. به نظرم رضا می‌تواند مجتبی جباری دوم شود. اصلاً شاید رضا آذری اول شود.
* در وسط زمین نیومایر، کریمی و باقری، بازی می‌کنند. هر سه نفر محترم هستند، ولی هیچ‌کدام بازیساز نیستند بلکه هافبک دفاعی‌اند. به نظرم استقلال یک سرور جپاروف کم دارد.
* تا حالا جایی ندیدم که جام را داخل سازمان لیگ به تیمی تحویل بدهند، ولی این اتفاق در فوتبال ایران رخ داد. اگر قرار بود جام را به پرسپولیس بدهند باید همان ۲ ماه قبل این کار را می‌کردند و اگر آن زمان به هر دلیلی اهدا نشد، بهتر بود صبر می‌کردند تا پرونده شکایت استقلال بسته شود. خود پرسپولیسی‌ها هم می‌دانند کاپ سوپرجام هنوز مال آن‌ها نیست و احتمال دارد با رأی دادگاه مجبور به بازگرداندن آن شوند. البته کلاً جامی ارزش دارد که برایش زحمت کشیده شده باشد نه کاپی که حتی برای آن مسابقه نداده باشی و پس از این همه حاشیه در سازمان لیگ تحویل داده شود.