ایسنا/ سرپرست فدراسیون کشتی به اتفاق غلامرضا محمدی و محمد بنا سرمربیان جدید تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی راهی وزارت ورزش شد و با وزیر ورزش دیدار و گفتگو کرد.
حمید بنی‌تمیم پس از چند روز از بدست گرفتن سرپرستی فدراسیون کشتی دست به دو اقدام غیرمنتظره و خبرساز زد، جایی‌که ابتدا غلامرضا محمدی را به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و سپس محمد بنا را به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران انتخاب کرد.
اما پس از اینکه حمید بنی‌تمیم روز گذشته(یکشنبه) محمد بنا را در تصمیمی خبرساز به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران انتخاب کرد به همراه غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی راهی وزارت ورزش و جوانان شد تا با سلطانی‌فر وزیر ورزش دیدار داشته باشد.
وزیر ورزش در این دیدار ضمن اعلام حمایت از انتخاب این دو مربی، قول داد وزارت ورزش از هیچگونه کمکی برای کشتی آزاد و فرنگی ایران برای موفقیت در رویدادهای پیش رو با هدف کسب نتایج درخشان در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ و مهمتر از آن المپیک ۲۰۲۰ دریغ نخواهد کرد.
دو سرمربی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نیز ضمن درخواست برای حمایت هر چه بیشتر وزارت ورزش از کشتی بر عزم خود برای تلاش در جهت موفقیت کشتی آزاد و فرنگی ایران گفتند.
طبق برنامه‌ریزی فدراسیون کشتی غلامرضا محمدی و محمد بنا قرار است تا رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ هدایت تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران را در اختیار داشته باشند تا با داشتن وقت کافی بدنبال برنامه‌ریزی برای موفقیت تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران باشند و این موضوع نیز با تاکید و حمایت وزارت ورزش همراه بوده است.