فارس/ یک سایت انگلیسی 11 بازیکن ملقب به مسی جدید را معرفی کرد که مهاجم ملی پوش کشورمان یکی از آنها شد.
سایت «90min» یازده بازیکن ملقب به «مسی جدید» در اقصی نقاط دنیا را بررسی کرده است که یکی از این بازیکنان سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه روبین کازان روسیه است.
این سایت درباره آزمون نوشت: سردار آزمون تمام دوران حرفه ای فوتبالش را تاکنون در روسیه گذرانده است. او یکی از کسانی است که برای اولین بار از کشور به روسیه رفته است. او برای اولین بار در سال 2012 در سن 17 سالگی به روبین کازان پیوست تا به اولین بازیکن ایرانی شاغل در لیگ برتر روسیه باشد.
پا به توپ سردار خوب است و او بیشتر به زلاتان ایبراهیموویچ شباهت دارد تا به مسی اما او مشهور به «مسی جدید» است. این مهاجم 23 ساله در سطح ملی درخششی عالی داشته و او در 37 بازی ملی خود 23 گل به ثمر رساند تا به پنجمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران تبدیل شود. انتظار می رفت او در جام جهانی 2018 روسیه خوش بدرخشد ولی ایران در مرحله گروهی حذف شد. هنوز مسیر فوتبالی او کامل نشده است اما با انتقال او به یکی از 5 لیگ برتر اروپایی می تواند آینده اش درخشان شود.
9 بازیکن دیگر که ملقب به مسی جدید هستند به شرح زیر است: 1-پیترو پیگرینی(مسی ایتالیا)2- رایان گوالد(مسی اسکاتلند)3-محمد دمیرچی(مسی ترکیه)4-ایکر مونین(مسی اسپانیا)5-روی میایچی(مسی ژاپن)6-اریک لاملا(مسی آرژانتین)7-بویان(مسی کاتالونیا)8-جوانی دوسانتوس(مسی مکزیک)9-مارکو مارین(مسی آلمان).


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی