فارس/ تکواندوکاران کشومان در مبارزه پایانی مرحله مقدماتی با هوگوپوشان ازبک مبارزه کردند که با برتری برابر این تیم سومین پیروزی متوالی خود را رقم زدند و راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند.
بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان در سال 2018 با حضور 8 تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از ساعت 8:30 (به وقت تهران) امروز (شنبه - سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در گروه خود با تیم‌های آذربایجان، چین و ازبکستان هم‌گروه شده بود که در آخرین پیکار برابر تکواندوکاران ازبکستان قرار گرفت و موفق شد نتیجه را 54 بر 37 به نفع خود رقم بزند.
نمایندگان کشورمان در اولین مسابقه خود به مصاف تیم آذربایجان رفتند و موفق شدند با نتیجه 66 بر 58 این مبارزات را به پایان برساند. در دومین دیدار نیز رو در روی تیم چین قرار گرفت و با نتیجه 45 بر 44 موفق شد با پیروزی از شیاپ‌چانگ خارج شود.
سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی اعضای تیم ایران را تشکیل داده‌اند که با کسب دو پیروزی در ادامه به مصاف ازبکستان می‌روند.
دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم تعیین می‌شود.
مبارزات مرحله نیمه‌نهایی و فینال از 12:30 تا 15:30 فردا (یکشنبه – 4 آذرماه) پیگیری می‌شود.
هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.
گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G2 می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول 20 امتیاز، دوم 12 امتیاز، سوم 7.2 امتیاز و پنجم 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید