خبرآنلاین/ آمار کوتاه اما فوق العاده علیرضا منصوریان در مقابل برانکو، باعث شده است سرمربی پرسپولیس نگران بازی شاگردانش مقابل ذوب آهن باشد.
حضور علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی رو نیمکت تیم های لیگ برتری به نفت تهران باز می گردد. آمار قابل قبول ستاره سابق استقلال در نفت تهران، مقابل پرسپولیس برانکو هم تاثیرگذار بود. در لیگ پانزدهم، شاگردان علیرضا منصوریان در بازی رفت برانکو را متوقف کردند. اما بازی برگشت برای پرسپولیسی ها، یکی از تلخ ترین جدال های چند سال اخیرشان را رقم زد. جایی که علیرضا منصوریان و شاگردان آماده اش ضربه سختی به برانکو زدند. شکست 0-2 پرسپولیس مقابل نفت، نه تنها رکورد 21 هفته ای پرسپولیس در شکست ناپذیری را خراب کرد بلکه قهرمانی شاگردان برانکو را تقدیم به استقلال خوزستان کرد.
منصوریان در ادامه راهی استقلال شد و در بازی رفت مقابل پرسپولیس برانکو به تساوی بدون گل رضایت داد. در بازی برگشت، پرسپولیس آماده آن روز ها تحت تاثیر استقلال با انگیزه منصوریان قرار گرفت که دربی جذابی را رقم زد. استقلال در آن بازی با نتیجه 2-3 از سد پرسپولیس گذشت تا برانکو هم چنان در حسرت شکست منصوریان بماند.
فصل بعد منصوریان از استقلال اخراج شد تا دربی های مقابل برانکو را از دست بدهد. او که تا دو هفته پیش تیم نداشت، حالا که سرمربی ذوب‌آهن شده است و بعد از یک باخت و یک تساوی باید با پرسپولیس دیدار کند. رقابتی حساس برای پرسپولیس و برانکو که هم شانس انتقام از دیدار های پیشین منصوریان را به آن ها خواهد داد و هم قهرمان لیگ را در کورس قهرمانی نگه می دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید