بانک ورزش/ مربی تیم سایپا گفت: مطمئنا ما برای برد آمده‌ایم چرا که در چند بازی اخیر خود نتایج در خور شانی نگرفته‌ایم.
محمد دایی پیش از دیدار تیمش در برابر صنعت نفت در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، اظهار کرد: علی دایی به دلیل کسالت نتوانست در این نشست حاضر شود.
وی ادامه داد: فردا بازی سختی را در پیش داریم و جام حذفی با لیگ برتر تفاوت بسیاری دارد و تیم‌ها در آن یا جهنمی خواهند شد یا بهشتی، مطمئنا ما برای برد آمده‌ایم ضمن اینکه در چند بازی اخیر خود نتایج خوبی نگرفته‌ایم.
مربی تیم سایپا تصریح کرد: دوست داریم برای تیم سایپا کسب سهمیه کنیم اما به دلیل مشکلاتی که از ناحیه مصدومیت بازیکنان متوجه ما بود، نتوانستیم در هفته‌های اخیر نتایج مورد نظر را کسب کنیم.
وی با بیان اینکه تیم ما تیم کاملی نیست اما بازیکنان ما برای فردا انگیزه و آمادگی بالایی دارد، افزود: مدافع خارجی ما محروم است و چند مصدوم نیز در اختیار داریم که متاسفانه عبدالله ناصری، رضا اسدی به این بازی نخواهند رسید، اما جایگزین های خوبی داریم و مطمئنا می توانند فردا به تیم کمک کنند.
دایی در خصوص میزان آمادگی ترابی برای این بازی یادآور شد: ترابی با تیم ما تمرین کرده و آماده است و مطمئنا در دو بازی آخر ما که در آبادان مقابل صنعت نفت خواهد بود، با تمام وجود بازی خواهد کرد.
مربی تیم سایپا در خصوص برگزاری فینال جام حذفی در خرمشهر، خاطرنشان کرد: صد در صد با برگزاری فینال در خرمشهر موافق هستیم به شرطی که زیر ساخت های لازم ایجاد شود. چرا که این ورزشگاه از چمن خوبی برخوردار نیست، اما شهرهای آبادان و خرمشهر به مملکت خدمت زیادی کرده اند و بهترین جا برای برگزاری فینال در این منطقه است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید