رپرتاژ آگهی/شما هم دوست دارید دلفین ها و شیرهای دریایی را از نزدیک ببینید؟ دلفیناریوم برج میلاد تهران یکی از بهترین پارک دلفین ها در ایران است و این امکان را برای شما مهیا کرده تا دلفین ها را از نزدیک ببینید. دلفیناریوم برج میلاد تهران در قسمت غربی برج واقع شده و با اجرای برنامه‌های دیدنی، لحظاتی شاد و مفرح را برای همه به ارمغان می آورد. تنها کافیست به دوست داشتنی‌ترین جانوران اقیانوس‌ها بپیوندید و از تجربه خاص دیدن این جانوران و نمایش‌های بی‌نظیر آنها لذت ببرید.

نخستین پارک غیر ساحلی دلفین ها در خاورمیانه
دلفیناریوم برج میلاد نخستین پارک غیر ساحلی دلفین‌ها در خاورمیانه و مرتفع ترین دلفیناریوم جهان است. این پارک در ضلع جنوب غربی برج میلاد، جنب باشگاه پینت بال قرار دارد و دسترسی آسانی دارد.
چهار شیر دریایی از کشورهای اسپانیا، هلند و آمریکای جنوبی در این پارک زندگی می‌کنند که توسط بهترین مربیان خاورمیانه آموزش دیدند. اجرای پرهیجان شیرهای دریایی و دلفین‌ها هر روی گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند.
در دلفیناریوم برج میلاد شاهد نمایش خیره کننده و مفرح دلفین‌ها هستیم که روزانه و در سه سانس انجام می‌شود. آلفا و کاسیا دو دلفین این مجموعه هستند که با کمک مربی‌شان این نمایش بی نظیری را برای شما اجرا می‌کنند.

عکس یادگاری با دلفین ها
در پایان هر اجرا می‌توانید با هماهنگی قبلی با دلفین‌ها عکس یادگاری بیندازید تا آن را در دفتر خاطرات خود داشته باشید. در این اجرای فراموش نشدنی دلفین‌ها همچنین هنر نقاشی‌شان را نیز به نمایش می‌گذارند که این نقاشی در آخر برای خرید بازدیدکنندگان به مزایده گذاشته می‌شود. پس در این کار زود پیش قدم شوید تا نقاشی دلفین‌ها را از آن خود کنید.
نواختن ساز دهنی نیز از اجراهای بی‌نظیر این دلفین‌ها است که برای هر بیننده‌ای جذاب است. برای کسانی که عاشق حیوانات به خصوص حیوانات آبی هستند بودن در نمایش یک ساعت شاد و پرانرژی دلفین‌ها می‌تواند تجربه‌ای فراموش نشدنی باشد.

اگر قصد رفتن به دلفیناریوم برج میلاد رو دارید میتونید با کد زیر از تخفیف 50 درصدی دلیفناریوم استفاده کنید

کد تخفیف: tkh-dolphin

/