خبر ورزشی/ گوچی در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار داشت، ولی به دلیل توافق نکردن روی مسائل مالی این انتقال صورت نگرفت.
رضا قوچان‌نژاد، مهاجم سابق تیم ملی کشورمان که در باشگاه آپوئل قبرس حضور دارد به دلیل اینکه نمی‌تواند خیلی در ترکیب تیمش به میدان برود، در آستانه فسخ قرارداد با این تیم قرار دارد و به احتمال فراوان قبل از پایان نقل و انتقالات زمستانی راهی تیم دیگری خواهد شد.
۱۰ بازی ۲ گل، آمار ضعیف قوچان‌نژاد
گوچی در این فصل مجموعاً ۱۰ بار برای آپوئل به میدان رفته که ۸ دیدار آن به صورت ثابت بود و دو بازی هم به عنوان یار ذخیره به میدان رفت که حاصل آن تنها ۲ گل زده بود. آماری که برای مهاجمی مثل قوچان‌نژاد اصلاً خوب نیست.
سرمربی آپوئل مهاجم هندوراسی را ترجیح می‌دهد
پائولو ترامزانی، سرمربی ایتالیایی آپوئل، نوربرت بالوگ مهاجم هندوراسی تیمش را به قوچان‌نژاد ترجیح می‌دهد و به همین دلیل در بازی‌های اخیر گوچی سکونشین بوده و فرصتی برای بازی در ترکیب آپوئل به دست نیاورد.
رسانه‌های قبرسی: رضا بازیکنی باشخصیت و کارنامه‌دار است
چند رسانه قبرسی بعد از اینکه قوچان‌نژاد در ترکیب آپوئل فرصتی برای بازی پیدا نکرد، مطالبی در تمجید و ستایش این بازیکن نوشتند و عنوان کردند، رضا بازیکنی بسیار باشخصیت است که با وجود نیمکت‌نشینی هیچ‌وقت برای آپوئل حاشیه‌ای به وجود نیاورده و تمام تمرکزش روی تمرین کردن است. قوچان‌نژاد سابقه بازی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را دارد و در لیگ هلند به میدان رفته است از همین رو او بازیکنی با کارنامه عالی به حساب می‌آید.
باشگاه آپوئل به دنبال فسخ توافقی
قرارداد قوچان‌نژاد تا سال ۲۰۲۰ معتبر است. با توجه به عملکرد او در این فصل و عدم اعتماد سرمربی تیم به گوچی، باشگاه آپوئل به دنبال این است تا به صورت توافقی قرارداد قوچان‌نژاد را فسخ کند. البته قرض دادن گوچی به تیم‌های خواهان او یکی دیگر از راه حل‌های پیش روی مدیران آپوئل است.
گوچی به ایران می‌آید؟!
اما مقصد آینده گوچی کدام تیم است؟ عده‌ای از نزدیکان این بازیکن می‌گویند بعد از منتفی شدن حضور قوچان‌نژاد در پرسپولیس این بازیکن فعلاً قصد آمدن به ایران را ندارد. اما در روز‌های اخیر شنیدیم مسئولان تراکتورسازی با این بازیکن مذاکراتی انجام دادند و قصد دارند گوچی را به تبریز بیاورند. حال باید دید قوچان‌نژاد به ایران می‌آید یا خیر؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید