تسنیم/ پائولو بنتو، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی گفت: باید در بازی پایانی مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا برابر چین پیروز شویم.
پائولو بنتو در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ملی کره‌جنوبی و چین که از ساعت 17 فردا (چهارشنبه -26 دی) در دور پایانی گروه C جام ملت‌های آغاز می‌شود گفت: آسیب‌دیدگی میان بازیکنان دارییم و بدین‌خاطر شاید در نحوه مدیریت بازی فردا با مشکل مواجه شویم. البته تمامی بازیکنان کره‌جنوبی مصمم به صدرنشینی گروه C هستند. مارچلو لیپی مربی بسیار باتجربه‌ای است و چین با او شرایط بهتری دارد. چین می‌تواند برابر کره‌جنوبی به تساوی بسنده کند و صدرنشین شود اما ما باید پیروز شویم.
سرمربی کره‌جنوبی در واکنش به غیبت اورای در ترکیب تیم ملی فوتبال چین اظهار داشت: می‌دانم این مساله باعث ناآرامی لیپی شده است اما ما فقط روی تیم خودمان تمرکز می‌کنیم. باید نگران این باشیم که چه نوع بازی برابر تیم خوب چین با بازیکنان توانمندش انجام دهیم. سعی می‌کنیم بازی تهاجمی را فردا به نمایش بگذاریم.
تیم ملی کره‌جنوبی تاکنون موفق به شکست چین با هدایت مارچلوی لیپی باتجربه نشده است.
پائولو بنتو در این رابطه گفت: چین یک تیم با بازیکنان و کادر فنی خوب است. با این وجود کره‌جنوبی برای شکست دادن چین با هدایت مارچلو لیپی سبک بازی‌اش را تغییر نمی‌دهد. پیش از این هم گفتم چین به یک تساوی برای صدرنشینی نیازمند است اما کره‌جنوبی باید به پیروزی برسد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی