تسنیم/ بهتاش فریبا، پیشکسوت فوتبال کشومان گفت که در بازی تیم ملی ایران و عراق شاهد بازی درگیرانه و زد و خورد بازیکنان بودیم.
بهتاش فریبا درباره تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال ایران و عراق در سومین بازی گروه D جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: قبل از هر چیزی تبریک می‌گویم؛ تیم ملی در گروه خودش اول شد و امیدوارم در ادامه، مسیر بازی‌ها برای ما خوب پیش برود. بازی از نظر فنی چیزی نداشت که درباره آن صحبت کنیم، به غیر از بازی درگیرانه و زد و خورد بازیکنان.
وی افزود: پیش از بازی پیش‌بینی می‌کردم که شرایط این گونه شود. وقتی ارنج تیم ملی را دیدم، به نظر می‌رسید که مدل چیدمان به این شکل است که گل نخوریم و با تساوی به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کنیم.
پیشکسوت فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: عراق در نیمه دوم یکی از بازیکنان هافبک دفاعی خود را بیرون کشید و بشار رسن را وارد زمین کرد. با آمدن بشار، در 10 دقیقه نیمه اول کفه ترازو به سود عراق شد. بشار رسن سه توپ پشت خط هافبک ایران گرفت که یک‌بار پاس خوبی فرستاد و دفعه بعد عراق را صاحب خطای خطرناک کرد. تعویض‌های ما می‌توانست زودتر انجام شود، چون ما در ترکیب ابتدایی بازیکنی نداشتیم که بخواهد پاس بدهد. مهدی ترابی و مهدی طارمی اضافه شدند که چیز خاصی ندیدیم، اما با آمدن اشکان دژاگه مالکیت وسط زمین به سود ما تغییر کرد.
فریبا گفت: در مجموع، بازی بار فنی زیادی نداشت و بیشتر فیزیکی بود و زد و خورد بازیکنان را شاهد بودیم. برخی مواقع مهم نیست بازی را ببرید و نیاز است که به خواسته دیگرتان برسید. شاید هدف این بود که مساوی کنیم و صدرنشین به مرحله بعد برویم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

کاشت مو کلينيک دائر
کاشت مو آگهی