تسنیم/ بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی در جام ملت‌ها مسیر آسانی برای قهرمان شدن دارد و کی‌روش باید بعد از ۸ سال حضور در تیم ملی، یک قهرمانی به مردم هدیه بدهد.
جواد منافی درباره تقابل با عمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: برای اینکه در این جام قهرمان شویم، فرقی ندارد که با کدام تیم روبرو خواهیم شد. فکر نمی‌کنم عمان مانع سختی برای تیم باشد و با این تیمی که داریم باید آنها را شکست بدهیم. بعد از این مسابقه هم با برنده چین و تایلند روبرو می‌شویم و این نشان می‌دهد که مسیر راحتی داریم. در نیمه‌نهایی هم طبیعی است که بالاخره باید با یک تیم قوی‌تر بازی کنیم.
وی درباره اینکه آیا ایران می‌تواند در این جام قهرمان شود تصریح کرد: با این مسیر آسان باید قهرمان شویم، در ضمن در این سال‌ها هر چیزی که کی‌روش خواست در اختیارش قرار گرفت. بعد از 8 سال حضور در تیم ملی، این مربی باید یک قهرمانی به مردم ایران بدهد و فوتبال‌دوستان ایرانی هم به چیزی جز قهرمانی در آسیا راضی نمی‌شوند. ما بهترین بازیکنان را در اختیار داریم و هیچ تیمی نیمکت ایران را ندارد.
منافی در پایان حرف‌هایش عنوان کرد: تیم ملی در حال حاضر آرامش می‌خواهد و این آرامش باید از سوی سرمربی به تیم داده شود. متاسفانه اتفاقات چند روز اخیر اصلا خوب نبود و فدراسیون هم باید قدرت بیشتری از خودش نشان دهد. عقیده من این است که کی‌روش باید روی مسائل فنی تمرکز کند و به تیم ملی آرامش بدهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی