ورزش 3/ مربی تیم ملی ایران می‌گوید با توجه به عملکرد خوب بازیکنان برای انتخاب ترکیب نهایی دچار سر درد شده‌اند، اما به دنبال برد مقابل عمان خواهند بود.
اوسیانو کروز مربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز ملی پوشان رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و گفت:
در حال حاضر آمادگی کامل را داریم و به هدفمان رسیدیم و به عنوان تیم اول صعود کردیم. منتظر بودیم تا ببینیم که با چه تیمی رو به رو می‌شویم و در نهایت عمان حریف ما شد. حریف بسیار دشواری خواهیم داشت. بازی آن‌ها مقابل ژاپن، ازبکستان و ترکمنستان را دیدیم. الان زمان این است یا کار خودمان را انجام دهیم یا بمیریم! آمادگی کامل را داریم و برابر آن‌ها قرار می‌گیریم.
وی در خصوص تغییرات ترکیب تیم ملی در سه بازی اخیر نیز گفت:
آماده سازی ما برای این تورنمنت آنطور که انتظارش را داشتیم نبود. به این معناست که ما باید به همه بازیکنان شانس بازی می‌دادیم که این اتفاق رخ داد. واقعیت این است که با توجه به عملکرد خوب بازیکنان برای انتخاب ترکیب نهایی در حال حاضر سر درد خواهیم داشت. به دلیل اینکه همه ثابت کردند استحقاق حضور در ترکیب را داشتند. الان واقعیت این است که به برد برابر عمان فکر کنیم و باید بهترین‌ها را انتخاب کنیم.
اوسیانو کروز در ادامه گفت:
فکر می‌کنم بدترین اشتباه برای هر تیمی این باشد که به حریفی بخواهد فکر کند که در بهترین حالت در دو بازی آینده برابر آن قرار می‌گیرد. به شخصه معتقدم باید به تمام حریفان علی الخصوص عمان احترام بگذاریم. به هیچ حریفی نمی‌توانیم فکر کنیم اگر عمان را پشت سر نگذاریم.
مربی تیم ملی، عمان را حریف بسیار خوبی دانست و اعلام کرد:
می‌دانیم عمان تیم خوبی دارد. در مرحله اول مقدماتی عمان در گروه ما بود و از آن‌ها شناخت کافی داریم. واقعیت این است که قوی ترین حریف ما در آن گروه عمان بود. همراه تیم ملی ایران حرکت کردند اما ما در نهایت اول شدیم. بازی بسیار دشواری داریم اما کار مخصوصی نداریم و همه بازیکنان با بهترین عملکرد مقابل حریف خود قرار می‌گیرند.