فارس/ تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که تیم فوتبال سامارای روسیه در زمین کناری محل تمرین تیم ملی تمریناتش را پیگیری کرد.
تمرین تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم کریکت در شرایطی از ساعت 17 برگزار شد که پیش از آغاز تمرین اوسیانو کروز مربی تیم ملی پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شد.
حواشی تمرین امروز تمرین تیم ملی امروز را می‌خوانیم.
*هنگامی که تمرین آغاز نشده بود علیرضا جهانبخش به همراه ورویا غفوری در نقش دروازه‌بان ظاهر شده و ملی‌پوشان به آنها ضربه می‌زدند. واکنش‌های جهانبخش در این تمرین جالب بود و باعث شد سردار آزمون بخواهد درون دروازه قرار بگیرد که این دو برای حضور در دروازه با یکدیگر رقابت می‌کردند.
*هوای امروز شهر ابوظبی به یکباره بسیار سرد شد و ملی‌پوشان در هوای مه‌آلود و سرد تمرینات تاکتیکی را برگزار کردند.
* تیم فوتبال سامارای روسیه امروز درست در چند قدمی ملی‌پوشان و در زمینی دیگر مشغول تمرین بود و خبرنگاران حاضر در محل تمرین تیم ملی به دنبال اسم تیمی که در آنجا تمرین می‌کرد، بودند.
*در بخش اول تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند و سپس آقاوسط برگزار شد. نکته جالب توجه این جا بود که هر گاه تیمی در این آیتم مرتکب اشتباه می‌شد بازیکنان مجبور می‌شدند شنای سوئدی بروند. در یک آیتم مسعود شجاعی، پژمان منتظری و چند بازیکن دیگر این کار را انجام دادند که ملی‌پوشان به خاطر این کار سر و صدای زیادی کردند.
* پیش از شروع تمرین علیرضا جهانبخش در کنار روزبه چشمی تمرینات ویژه‌ای انجام داد و به صورت اختصاصی کار کرد و در ادامه در کنار دیگر ملی‌پوشان قرار گرفت.
* در حالی که برنامه‌های تاکتیکی تیم ملی شکل جدی به خود گرفت مرتضی پورعلی‌گنجی،‌میلاد محمدی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و حسین کنعانی‌زادگان در قالب تیم برنده تنیس فوتبال شادی جالبی را مقابل بقیه بازیکنان انجام دادند.
*با گذشت 20 دقیقه از تمرین امروز تیم ملی، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های گروهی به بیرون هدایت شدند.
تیم ملی فوتبال ایران روز یکشنبه به مصاف تیم ملی عمان خواهد رفت.

نسخه جديد
آگهی