ورزش 3/ علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی تیم برایتون، در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه مدعی شد نتایج ایران در جام جهانی باعث افزایش انتظارات از این تیم شده است.
بعد از سپری کردن یک دوره نسبتا طولانی مصدومیت، علیرضا جهانبخش حالا به فرم خوب خود بازگشته و او در دیدار برابر تیم ملی عمان نیز موفق شد گل اول تیم ملی ایران را به ثمر برساند.
علیرضا جهانبخش گفت: "به بازی کردن برای تیم ملی ایران افتخار می کنم. عملکرد ما در جام جهانی باعث افزایش انتظارات و اعتماد به نفس ما شده است اما این همان چیزی است که شما را به عنوان یک بازیکن تهییج می کند.
حالا ما یک بازی دشوار دیگر برابر چین داریم و باید بازی به بازی پیش رفته و نباید جلوتر از اهدافمان فکر کنیم. تا به حال سخت تلاش کرده ایم اما می دانیم که باید این راه را ادامه دهیم .
شرایط برای من حتی بهتر شده است و گرچه دوری من از میادین مدت ها طول کشید و ناامید کننده بود، اما سرمربی تیم ملی ایران در مرحله گروهی ابتدا به من بازی نداد و در ادامه من موفق به گلزنی شدم و حالا حس خوبی دارم.
مصدومیت ابتدای ماه نوامبر برایم بسیار دشوار بود زیرا تازه در حال بازی کردن برای برایتون و تطبیق یافتن با لیگ جدیدی که در آن بازی می کردم بودم. اما مصدومیت باعث افزایش انگیزه برای من برای بازگشت، چه با لباس تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا و چه در ادامه در تیم برایتون شد.
در هفته های اخیر و از زمان جدایی من برای حضور در تیم ملی، برایتون خوب نتیجه گرفته و ما موفق به برتری برابر اورتون و تساوی مقابل آرسنال شدیم و در خانه منچستریونایتد نیز عملکرد خوبی ارائه دادیم.
احتمال رویارویی با هم تیمی ام مت رایان و تیم ملی استرالیا؟ من مرتب با او در ارتباط هستم و می دانم که عملکرد فوق العاده ای در این بازی ها و خصوصا ضربات پنالتی برابر ازبکستان داشته است. من با هم تیمی هایم در تیم ملی در مورد مت رایان صحبت کرده ام و امیدوارم به جز رویاویی احتمالی با ما در فینال، در بقیه بازی ها موفق باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید