باشگاه خبرنگاران/ جامعه ورزش ایران، قهرمانان و مدال آوران کشورمان امروز همگام با دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند.
ورزشکاران و ومدیران ورزش ایران امروز و از دقایقی قبل با حضور در غرفه وزارت ورزش به صف راهپیمایان انقلابی پیوستند و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند.
غرفه وزارت ورزش و جوانان در خیابان آزادی بعد از تقاطع یادگار امام محل تجمع جامعه ورزش امروز از شور هیجان خاصی برخوردار است، قهرمانان و مدال آوران ورزشی ایران با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.
رزمی کاران ایران در رشته هنرهای رزمی دقایقی قبل با حضور در خیابان آزادی منتهی به میدان آزادی در جمع راهپیمایان قرار گرفتند و در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب سهیم شدند.
جامعه ورزش باستانی و و پهلوانان ورزش زورخانه ای هم پای دیگر ورزشکاران رشته های ورزشی در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
مظلومی: حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گو هایی است
پرویز مظلومی سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت :خوشحال هستم که در کنار مردم در راهپیمایی شرکت کردم و حضور مردم نشان می دهد که آنها چقدر مملکت و وطن خود را دوست دارند.
او ادامه داد:بدون شک حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گو هایی است که در بیرون نشسته اند و حرف نادرست می زنند.
مظلومی گفت :ورزشکاران از مردم جدا نیستند ‌و آنها هر مقام و رتبه ای هم که برای خود رقم زدند با وجود همین مردم بوده است و ورزشکاران از دل همین مردم بیرون آمده اند .ورزشکاران در انقلاب ،جنگ تحمیلی حضور داشتند و بسیاری از آنها شهید هم شدند .از طرفی باید بگویم پارسال هنگام حضور در راهپیمایی هوا آفتابی بود در حالی که امسال بارش باران را نظاره گر هستیم و این هم یک برکت الهی محسوب می شود و به فال نیک می گیریم.
احمدی معاون وزی ورزش و جوانان هم در این مراسم حضور دارد.
محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان حضور یافت.
داور زنی: مردم امسال پر سور تر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حاضر شدند
محمد رضا داور زنی معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: به کوری چشم دشمنانی که می‌خواستند و سعی کردند ملت بزرگوار جشن ۴۰ سالگی را نگیرند، امامردم امسال پر شور‌تر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند. بنده هم این افتخار را داشتیم در سیل خروشان مردم در راهپیمایی شرکت کنم ضمن اینکه از همین جا اعلام می‌کنم ملی پوشان و جامعه ورزش کنار مردم هستند و برای مردم کار می‌کنند و امروز نشان دادند انقلاب زنده است و با همه تحریم‌ها و شیطنت‌های آمریکا روز به روز مستحکم‌تر از قبل هستیم و در تمام صحنه‌ها حضور خواهیم داشت.
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم راهپیمایی 2 بهمن حاضر شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید