ورزش 3/ ژوزه مورینیو که در جام جهانی به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی RT روسیه فعالیت می‌کرد بار دیگر برای شرکت در برنامه‌‌ای با موضوع چمپیونزلیگ به این شبکه تلویزیونی بازگشت.
ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستریونایتد که در جام جهانی 2018 روسیه به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی RT روسیه فعالیت کرده و یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی مربوط به جام جهانی را اجرا کرده بود بار دیگر برای اجرای برنامه‌ای با موضوع لیگ قهرمانان اروپا به این شبکه بازگشته است.
درحالیکه دنیای فوتبال مشغول گمانه‌زنی درباره آینده ژوزه مورینیو است، شبکه RT اعلام کرد آقای خاص با برنامه‌ای جدید با عنوان "روی خط با ژوزه مورینیو" که از روز 7 مارس آغاز شده و هر چهار شب یکبار پخش خواهد شد، به ما پیوسته و از طریق شبکه تلویزیونی ما مهمان بینندگان خواهد شد.
شبکه RT اعلام کرد این برنامه بعد از دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آغاز شده و مورینیو تا روز فینال تورنمنت که اول ژوئن در شهر مادرید برگزار خواهد شد در این برنامه حضور خواهد داشت.
مورینیو در تبلیغ این برنامه که از شبکه RT پخش شد رو به دوربین گفت:" من در RT راجع به فوتبال حرف خواهم زد. مگر انتظار داشتید کار دیگری بکنم؟"


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید