ایرنا/ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به خریدهای صورت گرفته در نیم فصل، دست وینفرد شفر کاملا باز است و استقلال دیگر نیازی به جذب بازیکن ندارد.
«ستار همدانی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال به بهترین شکل ممکن نیم فصل دوم لیگ برتر را شروع کرد و نشان داد حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
وی با بیان اینکه زدن چهار گل به پیکان حاصل نمایش مقتدرانه استقلال بود، ادامه داد: استقلال را تیمی هماهنگ، با برنامه و هجومی دیدیم. به نظر من عملکردی که استقلال برابر شاگردان حسین فرکی به نمایش گذاشت، بهترین بازی این تیم در لیگ برتر محسوب می شود.
همدانی خاطر نشان کرد: شفر مربی با دانش و توانمندی است که در فصل گذشته با نتایج خوبی که گرفت، توانایی های فنی خود را نشان داد و مشخص است که وینفرد شفر اکنون آرامش داشته و می‌داند داخل زمین و روی نیمکت بازیکنان خوبی در اختیار دارد. این مساله نوید روزهای خوب برای استقلال در آینده می‌دهد.
مربی اسبق استقلال تصریح کرد: با بازگشت نفراتی همچون داریوش شجاعیان، محسن کریمی و جذب بازیکنانی نظیر اسماعیل گونکالس، آیدانا پاتوسی و گادوین منشا استقلال نسبت به نیم فصل اول تقویت شده و حالا شفر دستش باز است و دیگر کمبود نفر ندارد.
وی در پاسخ به این پرسش که استقلال می تواند قهرمان لیگ برتر شود یا خیر گفت: به طور حتم اگر استقلال در ادامه مسابقات مثل بازی با پیکان ظاهر شود، می تواند با جمع آوری امتیازات لازم و قرار گرفتن در جمع تیم های بالانشین خودش را در قامت یک مدعی قهرمانی نشان دهد و روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزند.
پیشکسوت استقلال اعلام کرد: تیمی که می خواهد قهرمان لیگ برتر شود، باید ریتم یکنواختی داشته باشد و امیدوارم در بازی های آینده که پیش روی استقلال است روند موفقیت آمیز آبی پوشان حفظ شود تا در پایان فصل به مقامی که شایسته نام این تیم است دست پیدا کنند.
وی گفت: استقلال در مقابل تراکتورسازی کارسختی پیش رو دارد. فکر می‌کنم استقلال توانایی ارائه یک نمایش خاطره انگیز و خوب مثل بازی رفت را مقابل تراکتورسازی دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید