رپرتاژ آگهی/سفر ، جزو لذت بخش ترین قسمت های زندگی هر انسان است. برای رفتن به سفر و ماندگار شدن آن در خاطر شخص، لازم است ابتدا فشار و هزینه های مالیِ سفر کمتر شود، بدون اینکه به کیفیت سفر لطمه ای وارد شود.
کویرآسمان آژانس مسافرتی است که امکان سفری آسان با قیمت های مناسب برای شما فراهم کرده است، به راحتی می توانید بلیط ان لاین و ارزان هواپیما را با این آژانس خریداری کنید.این آژانس گردشگری برای راحتی و رفاه مشتریان خود، اقدام به ایجاد یک سایت و اپلیکیشن در راستای اهداف خود کرده است.
وب سایت کویرآسمان کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیط‌های سیستمی و چارتری است و امکان رزرو و خرید بلیط را درکمترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم می‌کند.
کویرآسمان، در اقدامی بی نظیرامکان استرداد آنلاین را نیز، به باقی امکاناتش اضافه کرده است، که اگر مشتریان درهرلحظه از شبانه‌روز بنا به دلایلی از سفربازماندند، بتوانند بلیط‌ را کنسل کرده و با کمترین هزینه‌ی جریمه‌ی کنسلی، مبلغ بلیط را درحساب‌ داشته باشند.
اپلیکیشن این آژانس نیز از کافه بازارو سیب اپ و گوگل پلی قابل دانلود و نصب است.
این اپ دارای امکاناتی ازقبیل:
امکان جستجو ونمایش پروازهای سیستمی وچارتری، جستجو و رزرو هتل همراه با اخذ واچر،امکان صدور آنلاین بیمه مسافرتی سامان،ارایه بلیط از چارتر کنندگان معتبر،امکان
خرید آنلاین و ارزان بلیط هواپیما، امکان مشاهده جزییات بلیط و هم چنین ارسال بلیط بصورت پیامک و ایمیل،نمایش گزارش خرید و مالی،امکان استرداد پروازهای سیستمی بصورت خودکار،امکان مرتب سازی بر اساس تاریخ و قیمت،امکان فیلتر نتایج جستجو بر اساس ساعت پرواز های موجود( صبح،ظهر و شب)،یا نوع پرواز( سیستمی_ چارتری)، یا کلاس پروازی(اکونومی، بیزینس و فرست کلاس) یا بر اساس ایرلاین می باشد.
کویرآسمان، دارای مجوز نمادالکترونیک، ساماندهی و مجوز سازمان هواپیمائی کشوری وسایرمجوزهای قانونی لازم است./

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید