ورزش 3/ جیان‌لوئیجی بوفون، دروازه‌بان کهنه‌کار و ستاره بزرگ پاری سن ژرمن در آستانه دیدار امشب این تیم مقابل منچستریونایتد می‌گوید قهرمانی در چمپیونزلیگ امسال با PSG اتفاق بزرگی برای او خواهد بود.
جیان‌لوئیجی بوفون، سنگربان کهنه‌کار و ستاره بزرگ پاری سن ژرمن در آستانه دیدار امشب این تیم مقابل شیاطین سرخ در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در مصاحبه اختصاصی با روزنامه انگلیسی تلگراف گفت اگر امسال با PSG قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کند این قهرمانی پایانی بی‌نظیر برای دوران فوتبالی پرافتخار او خواهد بود.
بوفون 41ساله در مصاحبه با تلگراف گفت:" لیگ قهرمانان به اعتقاد من بالاترین سطح فوتبال دنیا است. بهترین تورنمنتی که می‌توان در آن بازی کرد. من از لیگ قهرمانان به خاطر همه حس‌ها و شور و شوقی که در این سالها به من داده سپاسگزارم. امیدوارم امسال یک بار دیگر فرصت قهرمانی در این رقابتها را داشته باشم. این اتفاق پایانی بی‌نظیر برای دوران فوتبالی من خواهد بود".
بوفون در ادامه مصاحبه‌اش با تلگراف گفت:" من قبل از هر بازی به جز آن بازی دیگر به هیچ چیز فکر نمی‌کنم. از پنج ساعت قبل از بازی تمام حواسم را به آن بازی می‌دهم. دلم نمی‌خواهد به چیز دیگری فکر کنم. تجربه این حالت را خیلی دوست دارم. بعد در حالت تمرکز منتظر می‌مانم و منتظر می‌مانم تا بازی شروع شود و هر بار که وارد زمین می‌شوم احساس می‌کنم رویایم به واقعیت تبدیل می‌شود. برای این است که می‌گویم فوتبال زندگی من است".
بوفون درباره پیوستنش به پاری سن ژرمن گفت:" وقتی از PSG با من تماس گرفتند و گفتند می‌خواهند برایشان بازی کنم خیلی تعجب کردم. البته می‌دانستم که دلم می‌خواهد به فوتبال بازی کردن ادامه بدهم و تصمیم خودم را گرفته بودم که فعلا بازنشسته نشوم. برای این بود که موافقت کردم".
بوفون درباره خداحافظی از میادین فوتبال گفت:" برای اینکه خودم را برای بازنشستگی آماده کنم به سه تا چهار ماه زمان نیاز خواهم داشت. می‌دانم که زندگی‌ام به کلی عوض می‌شود و مجبور می‌شوم با شرایط جدید کنار بیایم. من دوست دارم یا در بالاترین سطح بازی کنم یا اصلا بازی نکنم".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید