ایلنا/ سپاهان با پیروزی برابر پیکان در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر بار دیگر به صدر جدول بازگشت تا باز هم شانس اول قهرمانی در لیگ برتر باشد
سپاهان با پیروزی برابر پیکان در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر بار دیگر به صدر جدول بازگشت تا باز هم شانس اول قهرمانی در لیگ برتر باشد. این تیم در پایان هفته هجدهم با 10 برد و 8 مساوی و بدون باخت و با 32 گل زده و 12 گل خورده تمامی آمار و ارقام را به خودش اختصاص داده است. این تیم درحالی با امیر قلعه‌نویی به دنبال کسب ششمین قهرمانی‌اش در لیگ برتر است که بعد از لیگ چهاردهم و در سه دوره بعد از آن نتوانست نتایج خوبی بگیرد.
لیگ هجدهم: 2/11 امتیاز
سپاهان آخرین بار در لیگ برتر چهاردهم به مقام قهرمانی رسید و بعد از آن هرگز نتوانست به این عنوان نزدیک شود. این تیم در لیگ چهاردهم و در پایان فصل با 59‌ امتیاز قهرمان شد. اما نکته جالب توجه درباره تیم سپاهان، اینکه این تیم با میانگین 97/1 امتیاز به مقام قهرمانی رسید درحالی که تا این زمان طلایی‌ها با هدایت امیر قلعه‌نویی به میانگین 11/2 رسیده‌اند. نکته قابل توجه این است که سپاهان در هجده هفته لیگ چهاردهم 33‌امتیاز و میانگین 83/1 امتیاز را کسب کرده بود.
لیگ هفدهم: 1/03 امتیاز
سپاهان در لیگ گذشته در پایان فصل با 29‌‌امتیاز از 30 بازی در رتبه چهاردهم قرار گرفت. این تیم لیگ هفدهم را با میانگین 03/1 امتیاز به پایان برد درحالی که در پایان هفته هجدهم این دوره با 20 امتیاز و میانگین 12/1 در رده دوازدهم قرار داشت.
لیگ شانزدهم: 1/5 امتیاز
طلایی‌های اصفهان در لیگ شانزدهم در پایان فصل با 45 امتیاز و میانگین 5/1 امتیاز در رتبه پنجم قرار گرفتند. آنها در هفته هجدهم با 27 امتیاز و میانگین 5/1 امتیاز در هر بازی در رتبه پنجم قرار داشتند.
لیگ پانزدهم: 1/39 امتیاز
سپاهان در لیگ پانزدهم از 30 بازی 38 امتیاز و میانگین 27/1 امتیاز را به دست آورد و در رتبه یازدهم قرار گرفت. این تیم در هفته هجدهم 25 امتیاز داشت و با میانگین 39/1 امتیاز در رده دهم حضور داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید