طرفداری/ رودریگو مورنو هم به جمع گزینه‌های بارسلونا برای تقویت خط حمله اضافه شده است
رودریگو به واقع یکی از بهترین مهاجمان لالیگا است. او اگرچه در جمع مهاجمان درجه یک دنیا جای ندارد اما در سطح کیفی قابل قبولش همواره ثبات داشته است. والنسیا اگر سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب نکند، به احتمال فراوان چاره‌ای جز فروش مورنو نخواهد داشت.
رودریگو مورنو، مهاجم والنسیا جدیدترین گزینه بارسلونا برای تقویت خط حمله است.
بارسا از ماه‌ها پیش اولویتش در نقل و انتقالات تابستانی را جذب یک مهاجم گلزن و جوان برای رقابت با لوییس سوارز تعیین کرده است. سوارز نسبت به فصول گذشته افت کرده و با توجه به سن و سالش، نیاز دارد در طول فصل بارها استراحت کند تا در مقاطع پایانی، به لحاظ بدنی و انرژی کم نیاورد. او همچنان انتخاب نخست باشگاه در نوک پیکان حمله است ولی نیاز به یک ذخیره باکیفیت دارد.
به گزارش میگل ریکو از موندو دپورتیوو، پس از مطرح شدن گزینه‌هایی چون یوویچ و مکسی گومز، بارسا اخیرا نام رودریگو مورنو، مهاجم 28 ساله و اسپانیایی والنسیا را هم به جمع گزینه‌هایش اضافه کرده است. مهاجم ملی پوشی که تفاوت‌هایی با دو گزینه دیگر بارسا دارد. سبک بازی مورنو با امثال یوویچ یکسان نیست. مورنو مهاجم گلزنی است و شم گلزنی خوبی هم دارد ولی چند پسته است و به راحتی می‌تواند در کناره‌ها هم بازی کند. او تکنیک خوبی هم دارد. در جریان تساوی 2-2 بارسلونا در نیوکمپ مقابل والنسیا، او خوش درخشید.
تفاوت دوم در قیمت‌ها است. یوویچ امروزه 55 و گومز 50 میلیون یورو قیمت دارند ولی مورنو مطمئنا قیمت بالاتری خواهد داشت. بارسا هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ولی گزینه رودریگو مورنو هم بررسی شده است. بند آزادسازی رودریگو 120 میلیون یورو است ولی والنسیا هم می‌داند کسی این قیمت را برای او پرداخت نمی‌کند. رئال مادرید در تابستان قصد داشت او را با رقمی نزدیک به 50 میلیون یورو خریداری کند.
از طرف دیگر میگل ریکو می‌گوید در حال حاضر نظر مدیران باشگاه درباره مکسی گومز این است که او اگرچه کیفیت خوبی در 22 سالگی دارد ولی به اندازه کافی برای اینکه باشگاه سرمایه گذاری عظیمی روی او برای آینده خط حمله کند، خوب نیست. گومز در فصل جاری در 25 بازی برای سلتاویگو موفق به زدن 9 گل شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی