طرفداری/ مایکل اوون مهاجم انگلیسی و سابق رئال مادرید در مصاحبه با مارکا در خصوص کهکشانی ها صحبت کرد.
آیا اخبار رئال مادرید را دنبال می کنی؟
بله دنبال می کنم اما فصل ناامید کننده ای برایشان بوده است و مثل سال های اخیر نبودند که قهرمانی های متعددی را کسب کردند. درک می کنم که وضعیت مناسبی ندارند اما رئال مادرید تاریخی پر از موفقیت دارد که از دیدن آن لذت می برم. زمانی که در رئال مادرید بودم، سانتیاگو سولاری یک دوست صمیمی برای من بود و شخصیت خوبی دارد اما در حال حاضر پادشاه برگشته است. برگشت زیدان شادی را به تیم و هواداران منتقل کرده است.
برگشت زیدان را چگونه می بینی؟
برای همه خوب است. او به عنوان بازیکن و مربی موفق بوده است. مطمئنم این استراحت برای زیدان نتیجه خوبی داشته است. فوتبال چه به عنوان بازیکن و چه مربی استرس زا است.
رئال مادرید به جذب بازیکنانی نظیر هازارد و کین نیاز دارد؟
بازیکنان فوق العاده ای هستند اما رئال مادرید همجین بازیکنانی را در ترکیبش دارد. رئال مادرید برای پر کردن جای کریستیانو رونالدو و زیدان کار سختی داشت و حالا با برگشت زیدان مطمئنم تقویت می شوند و فلورنتینو پرز نیز مثل همیشه دنبال بهترین ها است. امیدوارم ثبات بیشتری پیدا کنند.
دوست داری چه تیمی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود؟
به نظرم قهرمان امسال یک تیم انگلیسی است. فکر می کنم لیورپول بیشتر تمرکزش روی لیگ باشد و هوادارانش هم ترجیح دهند قهرمان لیگ شوند تا لیگ قهرمانان اروپا اما زمان آن رسیده که منچسترسیتی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بجنگد. خیلی خوب خواهد شد اگر لیگ قهرمانان اروپا به انگلیس برگردد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی