ایرنا/ آخرین «آدامس» جویده شده توسط «سر الکس فرگوسن» سرمربی افسانه ای شیاطین سرخ به قیمت ۳۹۰ هزار پوند به فروش رسید.
شبکه فاکس اسپورتس روز سه شنبه نوشت: «سر الکس فرگوسن» چهره ای است که به واسطه نبوغ فوتبالی اش بین اهالی فوتبال شناخته می شود؛ کسی که منچستریونایتد را به بلندای دنیای فوتبال رساند.
میراث فرگوسن در گنجینه افتخاراتش نهفته است و آخرین فصل حضور وی روی نیمکت شیاطین سرخ تنها با یک افتخار به پایان رسید: جام قهرمانی لیگ برتر انگلیس.
آخرین بازی یونایتد با حضور اسطوره در پایان 90 دقیقه تلاش، با تساوی هیجان انگیز و پر گل 5 بر 5 مقابل وست برومویچ در ورزشگاه هاثورنز به پایان رسید؛ این در حالی است که یکی از هواداران حاضر در ورزشگاه در آن روز خاص به طور اتفاقی گنجینه ای با ارزش! را به دست آورد.
«آدامس»ی که فرگی در آن بعد از ظهر خاص جویده بود توسط این هوادار در شرایطی ایده آل نگهداری شد و حالا او این آدامس جویده شده را به قیمت سرسام آور 390 هزار پوند به فروش رساند.
عواید فروش این آدامس به بنیاد خیریه می رسد اما پیشنهادهایی که از چپ و راست برای خرید آن مطرح شد، تاثیر مرد اسکاتلندی را بر هواداران، بازیکنان و حتی افسانه های ورزش فوتبال به خوبی برجسته می سازد.
پیشنهاد فروش در تارنمای ای بی با این مضمون به مزایده گذاشته شد: آدامس جویده شده: نایاب. بدست آمده از ورزشگاه هاثورنز. نگهداری شده در ظرف شیشه ای و جعبه چوبی. کالایی غیر رسمی که گفته می شود به سر الکس تعلق دارد. پس از جویده شدن توسط وی به عنوان سرمربی منچستریونایتد در یک هزار و پانصد بازی. این آخرین تیکه از آدامس فرگی است. تمامی عواید به بنیاد خیریه منچستریونایتد اهدا خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی