تابناک/ گفته می شود وی درحالی ایران را ترک کرد که مبلغ 900هزاردلار بابت تمدید قراردادش از فدراسیون فوتبال ایران طلبکار بوده است و فدراسیون فوتبال به خاطر تحریم های مالی که ایران با آن مواجه است نتوانسته بود این مبلغ از قرارداد را به او پرداخت کند.
در همین ارتباط فدراسیون فوتبال تصمیم داشت از طریق محل درآمدهایش در فیفا و AFC این مبلغ را به حساب کی روش واریز کند که تاکنون در این مورد ناکام بوده است. ساعاتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کی روش به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا شکایت کرده است.
در همین ارتباط دو تن از مسئولین فدارسیون فوتبال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان نسبت به این خبر واکنش نشان دادند .صفی الله فغانپور مسئول امور حقوقی و قرارداد‌های فدراسیون ضمن بی اطلاعی از شکایت کی روش اعلام کرد:« تاکنون چنین نامه‌ای از سوی فیفا دریافت نکرده ایم.»
همچنین درهمین رابطه حمیرا اسدی، رئیس دپارتمان امور بین الملل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: «فدراسیون فوتبال در نظر داشت که مطالبات کی روش را از محل درآمد هایی که در فدراسیون بین المللی فوتبال (FIFA) و همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) دارد، پرداخت کند اما با توجه به مشکلاتی که در راه واریز این مبلغ به حساب ایشان وجود دارد این کار تا کنون صورت نپذیرفته است اما شما مطمئن باشید که این انتقال مبلغ به زودی انجام خواهد شد.» وی درادامه افزود :«این در شرایطی است که خود کی روش از همین طریق بحث مطالباتش را دنبال می کند و این موضوع که مطرح شده است به منزله شکایت محسوب نمی شود . همانطور که گفتم این مسئله بدون شک به زودی انجام خواهد شد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی