آخرین خبر/ پارس فوتبال نوشت؛ ابراهیم قاسم پور در مصاحبه نوروزی درباره اتفاقات ورزشی سال 97: تا حالا تیم ملی مقابل تیم ژاپن به این بدی بازی نکرده بود
ابراهیم قاسم پور در خصوص عملکرد تیم ملی ایران مقابل تیم ملی ژاپن در سال ۱۳۹۷ گفت: تا حالا تیم ملی مقابل تیم ژاپن به این بدی بازی نکرده بود.
ابراهیم قاسم پور در مورد فوتبال باشگاهی ایران در سال ۹۷ اظهار داشت: لیگ برتر ایران نسبت به سال‌های قبل با کیفیت‌تر، جذاب‌تر و حساس‌تر شده است. در این فصل چند تیم در بالای جدول مدعی اصلی قهرمانی هستند و قابل پیش‌بینی نیست بگوییم کدام تیم شانس اول قهرمانی است. تقریباً پنج تیم اول جدول فاصله خود را با سایر تیم‌ها حفظ کرده‌اند. در پایان جدول هم شاید بتوان گفت مشخص است که کدام تیم‌ها به لیگ یک سقوط می‌کنند.
ابراهیم قاسم پور تأکید کرد: البته فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و به خاطر همین هم یکی از جذاب‌ترینرشته‌های ورزشی محسوب می‌شود. چهار تیم پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی را می‌توان از مدعیان اصلی قهرمانی دانست. این تیم‌ها سوابق و تجربه‌های خوبی دارند ضمن اینکه تراکتورسازی هم بازیکنان خوب و با کیفیتی جذب کرده است.
ابراهیم قاسم پور در مورد شرایط فوتبال ملی و حضور در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: در بخش فوتبال ملی مثل سال‌های گذشته موفق عمل نکرده‌ایم. در جام ملت‌ها صعود از مرحله گروهی را نمی‌توان موفقیت محسوب کرد آن هم بازی مقابل تیم‌هایی مثل یمن و ویتنام، ما با یک تیم باشگاهی می‌توانستیم از این گروه صعود کنیم.
ابراهیم قاسم پور افزود: در مرحله بعد هم با عمانی بازی داشتیم که تیمی قوی و مطرح نبود ضمن اینکه در مسابقه با همین تیم عمان در دقیقه ۲ پنالتی دادیم و اگر آن پنالتی گل می‌شد شاید در همین مرحله حذف می‌شدیم. قوی‌ترین حریف ما در جام ملت‌ها ژاپن بود که مقابل آنها افتضاح بازی کردیم که تا حالا تیم ملی مقابل تیم ژاپن به این بدی بازی نکرده بود. در مجموع باید بگویم فوتبال ملی سال ۹۷ را با جام ملت‌ها به خوبی پشت‌سر نگذاشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی