خبر ورزشی/ آبی پوشان پایتخت بدون بازیکن کنار گذاشته خود، نتایج جالبی کسب کرده اند.
استقلال با اینکه بازی خوب و تاکتیکی در دربی به نمایش گذاشت، اما در نهایت، بازنده بود و سه امتیاز طلایی را از دست داد تا از رسیدن به صدر جدول، باز بماند. با این حال، بعد از دربی، اتفاقات جالبی برای این تیم رقم خورد.
آن‌ها برای دیدار مقابل سایپا، هنوز درگیر اتفاقات دربی بودند، ولی پس از آن، استقلال دگرگون شد و توانست دو پیروزی خارج از خانه مقابل دو حریف قدرتمند کسب کند. آبی‌های پایتخت در ابتدا، الهلال مغرور و متمول را در هم کوبیدند. استقلال موفق شد تیم پرادعای عربستان را از پیش رو بردارد و نتیجه غرورآفرینی برای فوتبال ایران رقم بزند.
سپس استقلال و شفر موفق به برد مقابل سپاهان در اصفهان شدند. تیمی که برای قهرمانی می‌جنگید و می‌خواست با امیر قلعه نویی، طلسم این سال‌های ناکامی خود را بشکند، اما حالا سپاهان با این شکست، ۷ امتیاز از صدر جدول عقب افتاده و این در حالی است که تنها ۵ هفته تا پایان رقابت ها، زمان باقی است.
اما موفقیت‌های استقلال از زمانی کلید خورد که شفر و مدیران باشگاه دست به اقدامات انضباطی در تیم زدند و با اخراج فرشید باقری، استقلال را به آرامش رساندند. این تاکتیک آبی ها، باعث از بین رفتن تمام حواشی و بازگشت آرامش واقعی و تمرکز به کمپ استقلال شد و حاصل آن، دو پیروزی جذاب و پررنگ شدن امید به آینده در جمع آبی پوشان بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید