تسنیم/ کارلس پویول، مدافع پیشین بارسلونا می‌گوید لیونل مسی بهترین بازیکن تمامی ادوار است.
کارلس پویول در تمجید از فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا که این فصل در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان اروپا و لالیگای اسپانیا قرار دارد، در حاشیه تور رونمایی از جام لیک قهرمانان اروپا در شهر لاگوس نیجریه گفت: مسی در سطح فوق‌العاده‌ای بازی می‌کند. از دید من او بهترین بازیکن تاریخ است. لیونل در هر فصل این را نشان می‌دهد و شما می‌توانید این را در بازی او ببینید. شما می‌بنید که بازی مسی هر سال بهتر می‌شود و ویژگی‌های جدیدی به بازی‌اش اضافه می‌شود.
وی افزود: لئو از هر جهت پیشرفت کرده و از جنبه شخصی هم گامی رو به جلو برمی‌دارد. او همیشه در زمین یک رهبر بوده است، اما او در خارج از زمین هم همینطور است. مسی فردی درونگرا است، اما حالا می‌بینید که او تیم را از خط حمله به عنوان کاپیتان بارسلونا رهبری می‌کند.
مسی این فصل 45 گل در 42 بازی از رقابت‌های مختلف به ثمر رسانده و 21 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است و همین به بارسلونا کمک کرده تا با 9 امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکومادرید دوم جدولی، صدرنشین لالیگا باشد. در سوی دیگر آبی‌واناری‌ها تا مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیشروی کرده‌اند و در حالی باید در این مرحله به مصاف لیورپول بروند که در این تورنمنت هم شانس کسب جام دارند.
بارتومئو: نام گریزمان در لیست خرید ما نیست/ سبک بازی دلیخت به بارسلونا می‌‌خورد
مدافع پیشین بارسلونا تصریح کرد: بارسلونا هم در لیگ قهرمانان و هم در رقابت‌های دیگر خیلی خوب بوده است. آنها واقعاً فوتبال خیلی خوبی ارئه می‌دهند و شانس قهرمانی در رقابت‌هایی که در آن هستند را دارند. در حال حاضر اوضاع فوق‌العاده است اما بازی‌های بهتر بارسا در راه است. بارسلونا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان است چون حالا تنها چهار تیم باقی مانده است.
پویول درباره رویارویی شاگردان ارنستو والورده با سرخپوشان مرسی‌ساید در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان نیز خاطرنشان کرد: نیمه‌نهایی سختی مقابل لیورپول خواهد شد چون آنها هم فصل فوق‌العاده‌ای داشته‌اند اما هواداران هم به دنبال تماشای چنین بازی‌هایی هستند و لیگ قهرمانان هم باید این شکلی باشد.
مدافع پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: بازیکنان می‌آیند و می‌روند اما سبک بارسلونا به همان شکل باقی می‌ماند. بارسا نسلی از بازیکنان را به خدمت گرفته که نتایج فوق‌العاده‌ای را رقم زده‌اند. مهمترین چیز هم این است که جاه‌طلبی باشگاه برای تداوم تاریخ‌سازی ادامه داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید