ورزش 3/ بعد از عصبانیت شدید ساری، سرمربی چلسی از نیمکت برنلی که در نهایت به اخراج از او از زمین و عدم حضورش در کنفرانس خبری منجر شد، چلسی می‌گوید ممکن است از برنلی شکایت کند.
چلسی دیروز در حالی در ورزشگاه خانگی‌اش استمفورد بریج در هفته سی و پنجم لیگ برتر به مصاف برنلی رفت که بعد از رد و بدل شدن چهار گل در 25 دقیقه اول بازی، در پایان هم بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید. بازی پرتنش دو تیم که با درگیری‌های متعدد بازیکنان و نیمکت دو تیم همراه بود در نهایت باعث شد تا در وقتهای اضافه، ماتوریتزیو ساری، سرمربی چلسی توسط داور از میدان اخراج شود.
ساری سرمربی چلسی که گفته می‌شود از صحبت‌های یکی از نیمکت‌نشینان برنلی به شدت عصبانی شده، بعد از اخراج شدن، در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر نشد تا جیانفرانکو زولا، دستیار او به سوالهای خبرنگاران پاسخ دهد.
روزنامه گاردین امروز اعلام کرد که باشگاه چلسی، صحبت‌های توهین‌آمیزی که یکی از اعضای کادر فنی برنلی خطاب به ساری گفته و او را عصبانی کرده را به کوین فرند داور بازی دیروز اطلاع داده است.
بعد از درگیری‌های متعدد ساری با نیمکت برنلی، در نهایت، زمانی که ساری در وقتهای اضافه بازی خود را وارد یکی از درگیری‌های بازیکنان دو تیم کرده بود از سوی کوین فرند از زمین اخراج شد. ساری در حالی که از تونل خارج می‌شود انگشت خود را به حالت تهدیدآمیز به سمت مربی دروازه‌بانهای برنلی گرفته بود.
باشگاه چلسی اعلام کرده که ممکن است به خاطر توهین‌های کادر فنی برنلی در این بازی به سرمربی خود به صورت رسمی از این باشگاه به اتحادیه فوتبال انگلیس شکایت کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی