ایسنا/ ستاره بایرن مونیخ می‌گوید شکی نیست این تیم بار دیگر در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.
به نقل از اشپیگل، بایرن مونیخ خود را برای یک قهرمانی دیگر در بوندسلیگا آماده می‌کند. این تیم رقابت سختی با دورتموند در این راه دارد. در صورتی که بایرن بتواند به عنوان قهرمانی برسد، تیاگو آلکانتارا با چهار مربی مختلف به قهرمانی در بوندسلیگا رسیده است.
تیاگو البته رابطه خوبی با گواردیولا داشت و معتقد است هنوز این مربی تأثیر زیادی در تیم بایرن مونیخ داشته است. در همین رابطه هافبک میانی تیم بایرن مونیخ گفت: قطعاً گواردیولا تأثیر زیادی در تیم ما داشت و بعد از رفتن او نیز این تأثیر مشهود بود چون او با ایده‌هایی که داشت باعث شد تا تیم ما شکل بازی منحصر به فردی به خود بگیرد. هنوز هم در خیلی از بازی‌ها ما از ایده‌هایی که او به ما یاد داد استفاده می‌کنیم و موفق می‌شویم. ما تلاش می‌کنیم تا از هر مربی ایده‌های مثبتی بگیریم و در کار خودمان از آن ایده‌ها استفاده کنیم.
او در ادامه صحبت‌های خود گفت: گواردیولا این فرصت را به من داد تا از آکادمی بارسلونا خودم را به تیم اصلی برسانم و به من یاد داد که روز به روز باید یاد بگیرم تا به بازیکن بزرگی تبدیل شوم. وقتی گواردیولا در تیم شما باشد می‌توانید سریع‌تر و با جزئیات بیشتری یاد بگیرید. اگر نگویم گواردیولا بهترین مربی جهان است، قطعاً یکی از بهترین‌هاست و در سال‌های آتی نیز تأثیر بالایی که او در فوتبال داشته است را خواهید دید.
تیاگو در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: ما چند هفته پیش ۸ امتیاز از بوروسیادورتموند عقب بودیم و الان با یک امتیاز بیشتر از این تیم در صدر قرار داریم و مطمئنم که بایرن مونیخ در این فصل نیز مثل ۶ فصل گذشته به عنوان قهرمانی در لیگ دست خواهد یافت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید