باشگاه خبرنگاران/ مارک ویلموتس که از او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان یاد می‌شود تاکنون به ایران نیامده است.
مارک ویلموتس به همراه ۲ دستیارش وارد ایران شد. این خبری است که لحظاتی قبل خبر آنلاین منتشر کرد و این در حالی است که پیگیری های انجام شده از سوی خبرنگار ما نشان می دهد این مربی بلژیکی و دستیارانش تاکنون در هیچ یک از هتل های تهران اقامت نکرده اند.
نکته مهم این است که اگر مارک ویلموتس با ۲ دستیار خود به ایران آمده باشد، یعنی توافق نهایی و پیش قرارداد امضا شده است چرا که در غیر اینصورت ویلموتس به تهران نمی آمد و اگر هم می آمد بدون دستیار در کشورمان حاضر می شد.
بدیهی است که این سرمربی اگر با ایران پیش نویسی امضا نکرده بود با کمک های خود به ایران سفر می کرد؟
بررسی های انجام شده نشان می دهد مارک ویلموتس هنوز به ایران نرسیده است و به نظر می رسد این اتفاق در آستانه به وقوع پیوستن است و سرمربی جدید به زودی برای امضای قرارداد به ایران می آید.
اخذ ویزای سفر به ایران و تدارکات سفر شواهدی است که حضور ویلموتس در تهران را تایید نمی کند و برخی منابع آگاه هم حضور ویلموتس در تهران را تایید نکردند اما معتقدند او یکی از ۲ گزینه اصلی است و به زودی مراحل پایانی انتخاب و معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال انجام می شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی