فارس/ قرعه‌کشی رقابت‌های روز دوم از بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019 انجام شد و هادی‌پور تنها نماینده کشورمان در این روز رقبای خود را شناخت.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019- منچستر از صبح امروز (چهارشنبه – 25 اردیبهشت‌ماه) با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور در سالن «آرنا» منچستر آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.
بر اساس برنامه اعلامی فردا و در روز دوم این رقابت‌ها مبارزات اوزان 54- و 68- کیلوگرم مردان و 73+ کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که آرمین هادی‌پور تنها نماینده کشورمان است و در بخش زنان نیز نماینده‌ای نداریم.
آرمین هادی‌پور نماینده وزن 54- کیلوگرم کشورمان پس از یک‌دور استراحت، در نخستین گام به مصاف برنده دیدار نیجر و اکوادور می‌رود؛ «ماهامادو آمادو» از نیجر مدال برنز قهرمانی نوجوانان جهان 2018 و برنز بازی‌های المپیک جوانان 2018 را در کارنامه دارد. «آدرین میراندا» از اکوادور یز تاکون موفق به کسب مدال نشده است.
آرمین در مرحله یک‌هشتم برابر یکی از تکواندوکاران مولداوی، آرژانتین، عمان و هلند قرار می‌گیرد.
اما میرهاشم حسینی هوگوپوش پرافتخار ایران در وزن 68- کیلوگرم بود که با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید حضور در این رویداد مهم را از دست داد.
تیم ملی کشورمان در بخش مردان با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان حضور دارد؛ در بخش زنان نیز مهرو کمرانی سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی مربیان تیم هستند.
گفتنی است؛ این رقابت‌های 12G است که به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز، نفرات سوم 43.20 امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید