ورزش 3/ لوکا یوویچ، مهاجم صربستانی فرانکفورت، در آستانه انتقال به رئال مادرید قرار دارد.
توافق برای امضای قرارداد رئال مادرید با مهاجم صربستانی فرانکفورت در حال انجام است، اما باشگاه آلمانی قصد دارد لوکا یوویچ روی آخرین دیدار بوندسلیگا برابر بایرن مونیخ تمرکز کند و بعد از آن این انتقال نهایی خواهد شد.
رئال مادرید قصد دارد قرارداد خود با لوکا یوویچ را در هفته آینده و پس از دیدار فرانکفورت در برابر بایرن مونیخ در روز شنبه قطعی کند. فرانکفورت هنوز شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را در هفته پایانی داراست و پس از مشخص شدن تکلیف این موضوع در روز آخر، بلافاصله قرارداد یوویچ با رئال مادرید منعقد خواهد شد.
قیمت مورد نظر فرانکفورت برای فروش یوویچ در حدود 60 میلیون یورو است و این مهاجم که 27 گل در 47 بازی در این فصل به ثمر رسانده، مسئله ای مهم را در ترکیب رئال مادرید حل خواهد کرد؛ حضور یک رقیب واقعی برای کریم بنزما.
در فصول اخیر بازیکنانی چون آلوارو موراتا، بورخا مایورال و خاویر هرناندز تلاش کردند تا این نقش را بازی کنند، اما هیچ کدام بازیکن مورد انتظار حاضران در برنابئو نبودند. اما حالا رئال مادرید برای حل این مسئله راهی فوری و بلندمدت پیدا کرده است؛ مهاجم صرب 10 سال از بنزما جوان تر است و جایگزینی کامل در درازمدت برای مهاجم فرانسوی به شمار می آید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید