جام نیوز/ ستاره جوان و سرعتی سرخپوشان پایتخت که در بازی مقابل السد نماینده قطر در ترکیب ثابت پرسپولیسی ها قرار گرفته بود با یک پیشنهاد از لیگ ستارگان قطر روبرو شد.
امید عالیشاه ستاره مازندرانی سرخپوشان پایتخت که در دیدار با السد به عنوان بازیکن فیکس و کاپیتان قرمزها در ترکیب قرار گرفته بود، با پیشنهادی از لیگ ستارگان قطر مواجه شده است.
امید عالیشاه ستاره پر حاشیه پرفسور پرسپولیس در مورد شایعات جدایی‌اش از جمع شاگردان برانکو واکنش نشان داد. او که در دیداری که سرخ های پایتخت در آخرین بازی خود در مرحلۀ گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد نماینده قطر بازوبند کاپیتانی این دیدار نصیبش شده بود در مصاحبه بعد از این دیدار با تکذیب شایعات گفت که با پرسپولیس قرارداد دارد و فصل آینده هم پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد. حال باید دید با توجه به این پیشنهاد جدیدی که به وی ارائه شده او در پرسپولیس می ماند یا خیر.
گفتنی است، بعد از مصاحبه جنجالی بر ضد سرمربی پرسپولیس در پایان بازی با پیکان، برانکو سرمربی کروات پرسپولیسی ها عالیشاه را کنار گذاشت ولی با عذرخواهی به جمع شاگردان برانکو بازگشت، امید عالیشاه دیشب در مقابل السد نماینده قطری ها در ترکیب اصلی حضور داشت و بازی خوبی را نیز برای تیم محبوبش به نمایش گذاشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید