ورزش 3/ احمد نوراللهی نیز سودای حضور در فوتبال اروپا را در سر دارد و به همین دلیل در تمرینات حضور نیافته است.
هافبک شماره هشت سرخپوشان نیز این روزها غایب تمرینات پرسپولیس است و گمانه‌زنی‌ها از پیشنهاد اروپایی به این بازیکن و ادامه فوتبالش در این قاره خبر می‌دهد.
احمد نوراللهی که در فصل گذشته نمایش قابل قبولی در ترکیب پرسپولیس داشت و موفق به ثبت گل خاطره انگیز آنها در دربی نیز شده بود، در نهایت مجوز حضور در تیم ملی در جام ملت‌های آسیا را نیز به دست آورد تا فصل درخشان خود را تکمیل کند.
این روزها اما شایعاتی درباره حضور احتمالی این بازیکن در لیگ پرتغال به گوش می‌رسد و او نیز به صف بازیکنانی پیوسته که خواهان دریافت رضایتنامه و حضور در فوتبال اروپاست. غیبت عجیب او طی تمرینات و شایعه جدایی او باعث خواهد شد تا این بازیکن نیز در کنار علیرضا بیرانوند و علی علیپور حاضر شود که به پشتوانه پیشنهادی که هنوز نامه درخواست آن به باشگاه نرسیده، تصمیم غیرحرفه‌ای را اتخاذ کند.
پیش از این قرار بود بازیکنانی که در اردوی تیم ملی حضور یافته بودند کمی دیرتر به تمرینات آماده سازی اضافه شوند اما غیبت سه بازیکن کلیدی پرسپولیس این روزها بیش از حد مجاز شده و جالب اینکه باشگاه نیز اطلاعیه‌ای دراین زمینه انتشار نداده و این موضوع را توضیح نداده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید