تسنیم/ سرمربی تیم ملی در جریان دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال امید و نفت مسجدسلیمان درباره نکات بازی با یکدیگر صحبت کردند.
تیم فوتبال امید کشورمان در راستای اردوی آماده سازی خود امروز (جمعه) در دیداری تدارکاتی از ساعت 18 در مرکز ملی فوتبال ایران به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت.
*همزمانی اردوی تیم ملی فوتبال با این بازی باعث شد تعدادی از ملی پوشان کشورمان در زمین شماره یک کمپ تیم ملی حاضر شوند و بازی تیم امید را از نزدیک تماشا کنند.
* رضا اسدی هافبک فصل گذشته سایپا و ملی پوش حاضر در اردوی تیم ملی پس از حضور در کمپ تیم ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص پیوستنش به استقلال گفت: همیشه سعی کردم در سکوت و آرامش باشم و بدون حاشیه کارم جلو ببرم. وی سپس گفت که قوانین را نخوانده بودم و اجازه مصاحبه ندارم.
* مارک ویلموتس به همراه دیگر دستیاران خود در تیم ملی با دقت عملکرد بازیکنان دو تیم را زیر نظر داشت و در خصوص بازیکن تاثیرگذار و مورد نظر با وحید هاشیمان صحبت می‌کرد.
* تکل شدید بازیکن نفت مسجد سلیمان روی پای بازیکن تیم امید، عصبانیت فرهاد مجیدی را در پی داشت و از بازیکن حریف خواست آرام‌تر کار کند تا بازیکنان دچار مصدومیت نشوند.
* ابوالفضل رزاق‌پور بازیکن تیم امید در این بازی مصدوم شد.