ورزش 3/ دیدار دوستانه دو تیم ماشین و پارس جنوبی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
بازی تدارکاتی ماشین‌سازی و پارس جنوبی در حالی با تساوی بدون گل خاتمه یافت که در این دیدار هر دو تیم با نفرات اصلی و کامل خود به میدان رفتند، در طول ۹۰ دقیقه بارها شاهد درگیری های فیزیکی و فوتبالی بودیم و هر دو تیم این مسابقه را با جدیت خاصی دنبال کردند.
رسول خطیبی و فراز کمالوند، سرمربیان دو تیم در تمام دقایق کنار زمین بوده، بازیکنان خود را هدایت می‌کردند و از تعویض‌های بی‌شمار نیز خبری نبود تا یک دیدار کاملا رسمی برگزار شود.
ماشین‌سازی در این دیدار برتر از پارس جنوبی نشان داد و حملات زیادی را روی دروازه پارس جنوبی تدارک دید که جای خالی یک تمام کننده در این تیم به چشم می‌خورد و نریمان جهان که به‌عنوان تک فوروارد نوک به میدان رفته بود، با وجود بازی پا به توپ و عالی که داشت، در گلزنی ناکام ماند.
ماشین‌سازی و پارس جنوبی با ترکیب متفاوت نسبت به فصل گذشته به میدان رفتند و جمی‌ها نشان دادند که هنوز با تیم مورد نظر فراز کمالوند فاصله زیادی دارند و در مقابل، تیم خطیبی هماهنگ‌تر نشان داد و با اضافه کردن یکی، دو نفر یار جدید می‌تواند یکی از تیم‌های خوب و جوان لیگ باشد.
مدافع برزیلی ماشین‌سازی که در میانه‌های نیمه اول بازی در درگیری با محمد ابراهیمی از ناحیه صورت مصدوم شده بود، تا انتهای بازی با صورتی بانداژ شده بازی کرد.
در دقایق انتهایی بازی ماشین‌سازی فشار زیادی روی دروازه پارس جنوبی آورد که کاها و نریمان‌جهان در چند نوبت با شوت‌های عالی دروازه‌بان حریف را به چالش کشیدند که او نیز آمادگی بالایی از خود نشان داد.