فارس/ اعجوبه روسی کشتی آزاد جهان با انتشار فایلی صوتی از علیرضا دبیر برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی ایران حمایت کرد.
انتخابات فدراسیون کشتی در حالی‌که ساعت 10 صبح فردا (چهارشنبه، 26 تیرماه) در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود که روز گذشته با صدور مجوز حضور علیرضا دبیر در انتخابات، تنور رقابت انتخاباتی را بیش از پیش گرم کرد.
یکی از اتفاقات جالب حمایت بوایسار سایتی‌یف، اعجوبه و اسطوره کشتی آزاد جهان و روسیه در حمایت از علیرضا دبیر با انتشاری فایلی صوتی بود.
متن این فایل صوتی به شرح زیر است:
سلام علیکم
بدینوسیله من با کمال میل حمایت خود را از آقای علیرضا دبیر اعلام می‌کنم و آماده هرگونه همکاری با او هستم و اگر بتوانم در این راستا مفید واقع شوم با کمال میل در هر زمان می‌توانید با من در ارتباط باشید و آماده دیدار با شما هستم. برای علیرضا دبیر آرزوی موفقیت دارم و اگر لازم به هرگونه حمایت و اطلاع رسانی به هر نحوی از او در انتخابات باشد که می‌تواند به حمایت از ایشان کمک کند، می‌باشم. در حال حاضر در ناحیه‌ای در کوه بسر می‌برم و به این دلیل متاسفانه ارتباط اینترنتی ضعیف در حال قطع و وصل می‌باشد.
اما بنده آماده حمایت از ایشان هستم و از اینکه اطلاع پیدا کردم که علیرضا دبیر بزرگ مرد کشتی تصمیم گرفتند در مقام ریاست فدراسیون کشتی در انتخابات شرکت کنند برایشان موفقیت و پیروزی در راستای بهبود کشتی ایران در سطح جهانی برای ملت بزرگوار ایران را خواهانم.
بوایسار سایتی‌یف، کشتی‌گیر آزادکار سرشانس مسلمان روس، 3 بار قهرمان المپیک، 6 بار قهرمان جهان و 6 بار قهرمان اروپا شده است و پس از قهرمانی در المپیک 2008 پکن با بوسیدن پرچم روسیه و تشک کشتی از دنیای ورزش قهرمانی خداحافظی کرد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar