ورزش 3/ نیمار در ملاقات شب گذشته خود با مدیر ورزشی پی اس جی تاکید کرده است که هدف او جدایی است.
نیمار روز گذشته ساعت 9.10 در کمپ تمرینی پی اس جی حضور یافت. هدف نیمار نه تمرین و نه حضور در تست های پزشکی و بدنی روتین پی اس جی که ملاقات با لئوناردو(مدیر ورزشی) بود.
نیمار و هموطنش پشت درهای بسته، سه ساعت گفت و گو کردند. طبق ادعای رسانه های فرانسوی، برخورد دو طرف سرد بوده و این البته پس از حواشی اخیر نیمار طبیعی به نظر می رسد.
طبق آنچه امروز دیاریو اسپورت ادعا کرده، نیمار در این ملاقات حرفی از بارسلونا نزده ولی چند بار تاکید کرده است که می خواهد از پی اس جی جدا شود. او معتقد است که دوران حضورش در این باشگاه به اتمام رسیده و هرچند حرفی از بارسا به میان نیامده؛ ولی اطمینان دارد که بهترین مقصد برای او بارسلونا خواهد بود.
لئوناردو هم به نیمار گفته است که جدایی او کار ساده ای نخواهد بود و باشگاه به راحتی قصد از دست دادن او را ندارد. امروز نشریه اکیپ نیز ادعا کرده است که بارسا اولین پیشنهاد شفاهی خود برای نیمار را ارائه داده و حاضر است دو بازیکن از بین کوتینیو، دمبله، راکیتیچ و اومتیتی را در ازای انتقال نیمار به پی اس جی واگذار کند اما باشگاه پاریسی تا زمانی که پیشنهادی رسمی دریافت نکند، آن را بررسی نخواهد کرد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی