ورزش 3/ مدافع سابق لیورپول بازگشت کوتینیو را اتفاقی مثبت ارزیابی می کند.
فیلیپه کوتینیو که در ژانویه 2018 از لیورپول به بارسا منتقل شده، در این مدت در نوکمپ فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است. در اواخر فصل کوتینیو بارها توسط هواداران بارسا هو شد و در جریان شکست بارسا مقابل تیم سابقش لیورپول، در نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ، عملکرد بسیار ضعیفی داشت.
به همین خاطر از چندی پیش در اسپانیا شایعات زیادی درباره جدایی کوتینیو از بارسا مطرح بوده و اخیرا گفته شده است لیورپول تمایل دارد تا این ستاره برزیلی را بازگرداند.
استیو نیکول مدافع سابق لیورپول با این انتقال موافق است. او به ای اس پی ان گفت:« با تمدید قرارداد دیووک اوریگی مخالف بودم و از این بابت گلایه دارم چون او وقتی وارد زمین می شود، کیفیت لیورپول افت می کند اما بازیکنی مثل کوتینیو می تواند یک گزینه کامل و درست برای لیورپول باشد.
وضعیت ایده آل برای لیورپول، حضور کوتینیو، صلاح، فیرمینو و سادیو مانه در فاز تهاجمی است. اینگونه دست کلوپ برای ترکیب خط حمله اش بازتر می شود و هر از چند گاهی می تواند به یکی از آنها استراحت بدهد.
کوتینیو خودش زمانی بازیکن ثابت خط حمله لیورپول بود و وقتی او در زمین است، بر کیفیت تیم اضافه می شود. بازگشت او قطعا می تواند یک خبر خوب برای لیورپول باشد. هر اندازه تمدید 5 ساله با اوریگی بد بود؛ اما بازگرداندن کوتینیو اتفاق مثبتی است.»
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی