ورزش 3/ هافبک جدید سپاهان می‌گوید بعد از پایان کار با ذوب‌آهن، از تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیز پیشنهاد داشته است.
محمدرضا حسینی پس از تجلیل باشگاه و بازیکنان ذوب‌آهن از او در ورزشگاه فولادشهر گفت: بچه‌ها لطف کردند و توپ امضا شده‌ی لیگ قهرمانان را به من اهداء کردند؛ در چند سالی که در ذوب آهن بودم، چه در بازی و چه درون زمین به من لطف داشتند و من نیز آنها را دوست داشتم.
او ادامه داد: همین که امشب در ورزشگاه فولادشهر هستم نشان می‌دهد حس محبت و دوست داشتن بین ما وجود داد و این یک خصلت مهم در باشگاه ذوب‌آهن و دیگر تیم‌های اصفهانی است.
هافبک سپاهان اضافه کرد: در کمتر تیمی مثل باشگاه‌های اصفهانیِ ذوب‌آهن و سپاهان ارتباط خوبی بین بازیکنان وجود دارد و احترام حرف اول را در تیم ذوب‌آهن می‌زند.
حسینی تصریح کرد: اگر بازیکنی می‌خواهد از ذوب‌آهن برود یا بیاید با احترام است، در طول حضورش در این باشگاه همه با احترام با او برخورد می‌کنند و همه چیز با رضایت طرفین است و این ثبات مدیریت آقای آذری و کادرفنی تیم با تأسی از مدیریت باشگاه است؛ ذوب‌آهن یکی از بهترین باشگاه های ایران در این زمینه است و واقعاً در چند سالی که در این تیم حضور داشتم غیر از این را ندیدم.
او درخصوص دلایل حضور در سپاهان عنوان کرد: من دو سال قبل با امیرخان قلعه‌نویی کار کرده بودم و از ایشان شناخت داشتم؛ یکی از انگیزه‌های اصلی من برای رفتن به تیم سپاهان شخص آقای امیر قلعه‌نویی و انگیزه بعدی من افتخارات باشگاه سپاهان بود.
هافبک جدید سپاهان عنوان کرد: اگر بخواهیم تیم‌های پُر افتخار ایرانی را بگوییم، سپاهان از نظر قهرمانی در صدر است و تنها تیمی قرار دارد که در باشگاه‌های جهان شرکت کرده است؛ خوشحال هستم که به تیم خیلی بزرگی رفتم؛ نمی‌شود گفت سپاهان انتخاب طور دیگری بود و من از صمیم قلب دوست داشتم به سپاهان بروم چون امیر قلعه‌نویی را بالای سر خود داشت و باشگاهی فوق العاده با نظم است.
حسینی درباره دیگر پیشنهاداتش ابراز کرد: مذاکراتی با باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس داشتم ولی در نهایت تصمیم بر این شد تا با در نظر گرفتن همه جوانب سپاهان را انتخاب کنم و الان هم از انتخابم کاملا رضایت دارم که در خدمت سپاهان و مردم اصفهان هستم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید