فارس/ کارشناس فوتبال گفت: حداقل مزیت فهرست تیم ملی این است که بازیکنان در لیگ برتر احساس می کنند بازی شان دیده می شود.
ابراهیم قاسمپور در مورد فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی گفت: از زمانی که ویلموتس به ایران آمده مسابقات باشگاهی برگزار نشده که سرمربی تیم ملی بخواهد از بازیکنان شناخت پیدا کند. قطعا این فهرست به ویلموتس داده شده تا او بتواند جمعی از بهترین بازیکنان لیگ را ببیند و با آنها بیشتر آشنا شود. به هر حال ممکن است ویلموتس بخواهد برخی از بازیکنان تیم ملی که تاریخ تولدشان زیاد است را از تیم ملی کنار بگذارد وگرنه این فهرست اصلی تیم ملی نبود.
وی در مورد اینکه برخی اعلام این فهرست را برای فوتبال ایران مفید هم می دانند گفت: بله کار خوبی است. حداقل مزیتش این است که بازیکنان در لیگ برتر احساس می کنند بازی شان دیده می شود. کسی هست که به مسابقات باشگاهی توجه می کند و این باعث انگیزه و دلگرمی بازیکنان باشگاهی است. ویلموتس هم قطعا اهدافی دارد و به دنبال محقق شدن اهدافش در تیم ملی است.
کارشناس فوتبال در مورد بازی دوستانه ای که تیم ملی با تیم امید انجام داد گفت: بله این مسابقه برای تیم امید بد نبود این تیم باید بازی های دوستانه زیادی انجام بدهد. مزیت این مسابقه هم برای تیم ملی شناخت بیشتر ویلموتس از بازیکنان ایرانی بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید