خبر ورزشی/ مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: سازمان لیگ همواره بر مدار قانون حرکت کرده و با همه ارکان فوتبال تعامل مثبت و سازنده دارد.
به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، حجت اله بهمنی در مورد صدور رای کمیته استیناف اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال ایران همواره بر مدار قانون حرکت کرده و هیچ گاه خود را برتر از قانون و مقررات ندانسته است. از زمانی هم که ارکان قضایی فوتبال به پرونده فینال جام حذفی رسیدگی کرد این سازمان با تاکید بر همان منش و پرهیز از غوغاسالاری در مسیر قانونی حرکت کرد و در نهایت امروز رای کمیته استیناف صادر شد.
مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران با اشاره به تعامل این سازمان با تمامی رسانه‌ها عنوان کرد: همواره تلاش کرده‌ایم با رسانه‌ها ارتباطی مثبت و سازنده داشته باشیم و از نقد‌های سازنده استقبال کرده‌ایم، اما در این مدت متاسفانه یک رسانه برخلاف رسالت اصلی خود که اطلاع رسانی دقیق است با انتشار مطالبی شائبه برانگیز در تلاش بود تا جو و فضای فوتبال را ملتهب کند. طبیعی است که سازمان لیگ فوتبال ایران جهت جلوگیری از تشویش اذهان عمومی مشی این رسانه که به دروغ نویسی و وارونه نویسی شهره است را در فصل آتی ملاک نظر خواهد داشت. رسانه ها همواره باید برپایه واقعیت‌ها اخبار خود را منتشر کنند نه بر اساس حدس و گمانه زنی و نگاه یکجانبه، زیرا در این صورت از مسیر اصلی خود که روشنگری در جامعه است دور می‌شوند.
بهمنی تصریح کرد: سازمان لیگ برخود واجب می داند از ارکان قضایی فوتبال تشکر کند. ذکر این نکته ضروری است که فوتبال در سایه همدلی و تعامل تمام جامعه فوتبال و نقد‌های کارشناسی و منصفانه رسانه‌ها رشد و پیشرفت خواهد کرد. برخود لازم می‌دانم از اکثریت قریب به اتفاق رسانه‌ها نیز که همواره با نقد‌های کارشناسی یکی از عوامل مهم توسعه و پیشرفت فوتبال هستند، قدردانی کنم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید