فارس/ تیم های هاکی مردان و زنان ایران در سومین بازی خود در رقابتهای هاکی داخل سالن قهرمانی آسیا به پیروزی رسیدند.
ملی پوشان هاکی زنان ایران در ادامه رقابتهای هاکی داخل سالن قهرمانی آسیا 2019 در گروه A بانوان در استادیوم موج آبی شهر چونبوری تایلند با پیروزی پرگل ۵ بریک نپال را شکست دادند.
گلزنان بازی ایران به شرح زیر بودند: الهام دایی دقیقه ۷- ساناز بهرامی۳ گل در دقایق ۱۱و۱۵و۲۵ و خدیجه قنبری‌ دقیقه ۳۸ کاپیتان ایران. تنها گل نپال آنجانا چاند دقیقه ۲۳ به ثمر رساند.
تیم هاکی بانوان ایران با سرمربیگری نیلوفر عبدی در آخرین و حساس ترین دیدار گروهی خود ساعت ۱۰:۱۰ صبح فردا جمعه ۲۸تیرماه به مصاف ازبکستان تیم قدرتمند و صاحب سبک و مدعی آسیا می رود و برای صعود از گروه A تنها به برد نیاز دارد.
در ادامه این رقابت ها تیم ملی هاکی مردان ایران در سومین بازی خود در ادامه هشتمین دوره رقابتهای هاکی داخل سالن قهرمانی آسیا 2019 در استادیوم ورزشی موج آبی چون بوری تایلند با نتیجه ۴ بریک تیم خوب مالزی را با پیروزی پشت سرگذاشت و سه برده شد.
در این دیدار رضا نوروززاده ۲گل در دقایق ۶ و۱۰- محمد اثنی عشری در دقیقه ۱۹ و حمید نورانیان در دقیقه ۴۰ برای ایران وارد دروازه حریف کردند. تنها گل مالزی توسط هانیپ در دقیقه ۲۸ وارد دروازه ایران شد.
تیم ایران صدرنشین گروه در ادامه رقابتها و آخرین دیدار گروه A با سرمربیگری ابوالفضل یوسفی فردا جمعه ۲۸ تیرماه از ساعت 14.50 به وقت محلی برابر فیلیپین به میدان خواهد رفت.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar