مهر/ نسخه آلمانی وب سایت گل مدعی شده مارکو رویس بیش از یک بار پیشنهاد بارسا و بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی را رد کرده است.
مارکو رویس همیشه در رادار تیم‌های مطرح اروپایی بوده است، اما علاقه‎اش به آلمان و البته مصدومیت‌های طولانی و پشت سر هم باعث شده در تیم‌های خیلی بزرگی بیرون از آلمان بازی نکند.
در بازارهای نقل و انتقالاتی قبلی تیم‌هایی مانند بارسلونا، منچسترسیتی، آرسنال، منچستریونایتد، پاری‌سن ژرمن و میلان تیم‌هایی هستند که به او نسبت داده شده‌اند.
اما نسخه آلمانی وب سایت گل مطلبی درباره علاقه طولانی بارسا به جذب او منتشر کرده است، این وب سایت از قول رویس نوشته: در تابستان ۲۰۱۵ درک هبل، رئیسم، در فرودگاه دوسلدورف در هتل به همراه رائول سانهی با من بود. ۶ ماه بعد از باشگاه بارسا پیامی برای من فرستاده شد تا من را به اسپانیا ببرند.
در مطلب وب سایت گل آمده تیم فوتبال بارسلونا حتی بیش از یک بار برای جذب این بازیکن تلاش کرده که البته هر بار ناتوان بوده است.
رویس در ادامه گفته: البته من درباره این پیشنهاد و پیشنهادهایی که از باشگاه‌های بزرگ داشتم حتی بیشتر از یک روز فکر می‌کردم، اگر غیر از این بگویم دروغ است، اما در نهایت همیشه دورتموند را انتخاب می‌کردم و از انتخابم هم پشیمان نیستم.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar