تسنیم/ رئیس هیئت کشتی استان کردستان گفت: عقل و منطق می‌گفت که قطعا قهرمان المپیک خیلی مفیدتر از دیگران می‌تواند کشتی را اداره کند و به همین دلیل همه ما در دور دوم انتخابات سمت علیرضا دبیر آمدیم.
جمشید خیرآبادی در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی اظهار داشت: با شهامت اعلام می‌کنم که در دور اول انتخابات،‌ رأی من به حمید بنی‌تمیم بود، چون رأیم از شناخت کامل و علم به موضوع بود. سابقه کاری بنی‌تمیم را کامل می‌دانستم و قبلا حتی مربی او بودم،‌ اما وقتی کار به دور دوم کشیده شد، همه ما 11 نفری که به حمید بنی‌تمیم رأی داده بودیم، رأی‌مان به سمت علیرضا دبیر رفت.
وی ادامه داد: عقل و منطق می‌گفت که قطعا قهرمان المپیک خیلی مفیدتر از دیگران می‌تواند کشتی را اداره کند و به همین دلیل همه ما سمت دبیر آمدیم و در واقع به دبیر رأی ندادیم، به کشتی رأی دادیم و امیدوار هستیم که او بتواند کشتی ایران را رو به جلو ببرد.
عضو مجمع فدراسیون کشتی همچنین در خصوص اینکه بنی‌تمیم گفته «از مجمع کشتی توقع نداشت که به نصیرزاده بیشتر از او که عضوی از خانواده کشتی است، رأی بدهد»، خاطرنشان کرد: حقیقت امر این است که من هم توقع نداشتم مجمع به کسی که 7 سال صادقانه و شبانه‌روز برای کشتی کار کرده، اینطور رأی بدهد. او سالم‌ترین شخصی بود که بدون سوءنیت و با تمام وجود کار کرد، من در جام‌های مختلفی مربی‌اش بودم و می‌دانستم چقدر پسر باصداقتی است. رقابت سخت و نزدیکی بین بنی‌تمیم و دبیر ایجاد شده بود، ولی متاسفم که رأی بنی‌تمیم از نصیرزاده کمتر شد و به گفته خودش این واقعا غم‌انگیز بود.
خیرآبادی تاکید کرد: دموکراسی همین است، همان‌طور که 12 رأی نصیرزاده در دور اول، در دور دوم هم تکرار شد و افرادی که به او رأی داده بودند در دور دوم هم بار دیگر به نصیرزاده رأی دادند، بنی‌تمیم نتوانست از مجمع رأی لازم را بگیرد، اما برای من هم تلخ بود که به بنی‌تمیم رأی کمتری در مقایسه با نصیرزاده داده شد. شکی وجود نداشت که ما در دور دوم پشت دبیر خواهیم رفت، چون به کشتی فکر می‌کردیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar